SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

V Petržalke záplava? Veľkofest vás zabáva!

Petržalské nábrežie v Bratislave si toho za posledné desaťročia pamätá veľa. V sobotu 27. augusta zaplaví bratislavské Tyršovo námestie o stupeň bohatšia zábava a tiecť bude aj o stupeň bohatšie pivo.

Petržalské nábrežie v Bratislave si toho za posledné desaťročia pamätá veľa – od kolotočov až po záplavy. Nebude tomu inak ani v sobotu 27. augusta, kedy bratislavské Tyršovo námestie zaplaví o stupeň bohatšia zábava a prúdom bude tiecť aj o stupeň bohatšie pivo. Do hlavného mesta totiž zavíta Kozlov Pivný Veľkofest, ktorý tak ukončí svoju púť po Slovensku a rozlúči sa s letnou sezónou.

O stupeň bohatší zážitok pre hudobný a pivný pôžitok

Na vlnách skvelej zábavy sa budú šíriť obľúbené melódie známych slovenských interpretov, ktorí v sobotu 27. augusta zaplavia bratislavské Tyršovo námestie svojim hudobným talentom. Od tretej popoludní až do večera sa na pódiu pod Starým mostom môžete tešiť na Zdenku Prednú, skupinu Para, úspešný projekt All Stars Open Band a nebude chýbať ani veľkofestová stálica Hex. Okrem skvelej hudobnej zábavy čakajú návštevníkov aj rôzne hry a súťaže, za pomoci ktorých budú môcť nasávať o stupeň bohatšiu atmosféru medzi jednotlivými vystúpeniami. A to všetko za vtipných a pohotových poznámok moderátorského tandemu Junior a Marcel, ktorých humor poznáte z popoludňajšieho vysielania Fun rádia.

Vezmite kamošov aj svoju lásku a príďte si vychutnať Kozla jedenástku

K letnej zábave patrí aj kvalitné osvieženie v podobe o stupeň bohatšieho Velkopopovického Kozla 11%, ktorý v kombinácii so správnou pivárskou stravou a jedinečnou atmosférou prináša o stupeň bohatšiu zábavu pre všetkých Bratislavčanov.

A aj tento rok ostane Kozlov Pivný Veľkofest jedným z mála festivalových podujatí na Slovensku, ktoré otvorí svoje brány úplne zadarmo. Pridajte sa teda a zažite s Kozlom o stupeň bohatšie leto už 27. augusta od 15. hodiny v Bratislave na petržalskom nábreží pod Starým mostom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.