SME
Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Goodman postaví logistické centrum

OTS: Goodman postaví logistické centrum s plochou 78.000 m2 pre spoločnosť Zalando Brusel 27. októbra /PRNewswire/

OTS: Goodman postaví logistické centrum s plochou 78.000 m2 pre spoločnosť Zalando


Brusel 27. októbra /PRNewswire/ (TASR-OTS) - Skupina Goodman Group postaví na nákladnom termináli v Erfurte logistické centrum s plochou 78.000 m2 pre spoločnosť Zalando realizujúcu elektronický maloobchodný predaj. Nehnuteľnosť je vopred prenajatá na 16-ročné obdobie. Výstavba začne v polovici októbra a dodávka sa plánuje na august 2012.


"Sme veľmi radi, že sme zabezpečili tento posledný projekt a nadviazali nový vzťah so spoločnosťou Zalando. Tento rok je to už ôsma vopred záväzne sľúbená stavba v Nemecku a svedčí o našej vedúcej pozícii vo výstavbe a správe logistických zariadení," povedal Andreas Fleischer, riaditeľ spoločnosti Goodman pre Nemecko.


Sklad poskytne 71.000 m2 podlahovej plochy so 7000 m2 súvisiacich kancelárskych a spoločenských priestorov. Plánuje sa aj niekoľko sto parkovacích miest a 55 miest pre nákladné automobily a prívesy. Nové zariadenie bude obsahovať 46 nakladacích plošín s miestom na prípadné ďalšie rozšírenie plošín v prípade dopytu v budúcnosti.


Výstavba predstavuje významný rast v obchodnej činnosti spoločnosti Zalando a uľahčí efektívnu distribúciu ich produktov v celom Nemecku a Európe.


"Zalando očakáva ďalší rast v Nemecku a na medzinárodných trhoch," povedal Rubin Ritter, výkonný riaditeľ spoločnosti Zalando.


"Výstavba logistického centra na objednávku v Erfurte, ktorá je prispôsobená individuálnym požiadavkám je preto ďalším logickým krokom v rozvoji našej spoločnosti," dodal Ritter.


Spoločnosť Zalando od svojho vytvorenia v roku 2008 zaznamenáva silný rast. Spoločnosť pôvodne predávala online len topánky, dnes však ponúka celý rad módnych položiek, vrátane oblečenia a príslušenstva pre dospelých a deti, športové oblečenie a zariadenie a kozmetické prípravky. Spoločnosť v súčasnosti na maloobchodnej úrovni predáva viac ako 1000 dobre známych značiek a tovar dizajnérskych značiek.


Greg Goodman, výkonný riaditeľ Goodman Group uzavrel: "Posledná stavba pre spoločnosť Zalando nasleduje po troch podobných stavbách oznámených v Nemecku a vo Francúzsku v priebehu posledných mesiacov, čo poskytne viac ako 238.000 m2 nových priestorov pre poskytovateľa elektronického online obchodu, spoločnosť Amazon. Tieto dohody ukazujú silný dopyt po elektronickom obchode v Európe a skúsenosti Goodman pri dodávaní logistických a skladovacích riešení na mieru zákazníkom v tomto rýchle sa rozvíjajúcom odvetví."


O spoločnosti Goodman Pre viac informácií prosím navštívte: http://www.goodman.com


Kontakt: Goodman Majella O Doherty Tel: +32-2-263-4068 Email: Majella.odoherty@goodman.com


Zdroj: Goodman Group


lt pop

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


3 h
Projekt na Šancovej.

Investičná skupina Proxenta získala do portfólia developerský projekt v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.


5 h

Potreba zmeny životného štýlu na zníženie environmentálneho dopadu rezonuje v rôznych spoločenských a komunitných kruhoch.


5 h