SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Popredné štúdiá pre spoločenské hry EMEA si vybrali kSuite

OTS: Popredné štúdiá pre spoločenské hry EMEA si vybrali analytickú užívateľskú platformu kSuite spoločnosti Kontagent, aby porozumeli a mohli optimalizovať ekonomiku zákazníkov KYJEV, ...

OTS: Popredné štúdiá pre spoločenské hry EMEA si vybrali analytickú užívateľskú platformu kSuite spoločnosti Kontagent, aby porozumeli a mohli optimalizovať ekonomiku zákazníkov


KYJEV, Ukrajina 20. októbra (TASR-OTS) /PRNewswire/ –


Kontagent, popredná svetová spoločnosť zameraná na analýzu zákazníkov, dnes zverejnila jej rastúcu prítomnosť v EMEA prostredníctvom partnerstva s početnými účastníkmi a sponzormi Casual Connect Kyiv, ktoré sa uskutoční v dňoch 19. až 21. októbra 2011 v Kyjeve. Spolu s Peak Games, čo je vedúci vydavateľ spoločenských hier v EMEA (Európa, Blízky Východ a Afrika) s viac ako 15 MM aktívnych užívateľov týždenne, patria medzi ďalšie štúdiá spoločenských hier, ktoré teraz pôsobia pákovým efektom na Kontagent - keď si ho vybrali ako analytického providera - Playtika Games, Gazeus Games, Sismo Games, WeR Interactive, Social Quantum, Web Games, Playrix, Atommica, a Atakama Labs.


Noví zákazníci spoločnosti Kontagent z regiónu EMEA sú schopní zlepšiť prístrojovú dosku kSuite, aby získali prehľad o bežných užívateľských segmentoch prostredníctvom stopovania podujatí a analýzy cesty. Vyzbrojení touto úrovňou údajov môžu získať prehľad, ktorý potrebujú na optimalizáciu ich hier v okolí kritického udržania a účasti hráča.


„Kontangent je ako rýchle sa rozvíjajúca spoločnosť cenným partnerom, ktorý nám poskytuje veľmi dôležitú najlepšiu prax a nahliadnutie do ekonomiky našich zákazníkov," povedal Kasim Zorlu, riaditeľ pre marketing spoločnosti Peak Games. „Sme schopní úspešne rásť a agresívne expandovať na trhu EMEA bez toho, aby sme stratili tempo. Veľa dôvery v našu stratégiu expanzie pochádza z našej schopnosti hodnotiť údaje spoločnosti Kontangent a metriku v reálnom čase, týkajúce sa získania, udržania a príjmu od zákazníka. Ako výsledok sme v niekoľkých posledných mesiacoch úspešne zvýšili našu hráčsku základňu na 16M MAUs."


Analytické riešenie kSuite rieši trvalý problém, ktorým dnes sociálne spoločnosti čelia pri spracovaní a filtrovaní cez rozsiahle súbory údajov, aby našli najakčnejšiu metriku a preniknutie do podstaty veci. Keď sa dá do tímu so spoločnosťou Kontangent, je každé štúdio schopné získať prístup k sofistikovanému spracovaniu údajov kSuite a jej bohaté skúsenosti s doménami pri poskytovaní preniknutia do podstaty údajov zákazníkov.


„Trh EMEA vidíme ako značnú príležitosť rozšíriť našu analytickú platformu zákazníkov kSuite a sme nadšení, že najúspešnejšie spoločnosti v segmente spoločenských a mobilných hier v regióne si zvolili Kontangent ako ich analytickú platformu," povedal Jeff Tseng, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Kontagent. „Sme presvedčení, že vyspelé údaje, ktoré sme začlenili do nášho produktu, a naša bohatá ponuka skúseností ponúkajú obrovskú pridanú hodnotu pre našich partnerov EMEA, ktorí sa tešia na to, že zoptimalizujú ekonomiku zákazníkov. Pokračujeme v inovovaní, aby sme priniesli najdôležitejšie preniknutie do podstaty údajov týkajúcich sa rýchle sa rozvíjajúceho trhu spoločenských a mobilných hier v reálnom čase."


O Kontagent


Kontagent je špičková analytická zákaznícka platforma určená pre developérov, pracovníkov v oblasti marketingu, manažérov produktov a strategických partnerov v celej sociálnej sieti a na webe. Naša patentovaná platforma kSuite bola budovaná od základu tak, aby poskytovala rozsiahlu vizualizáciu vzorky sociálnych údajov a analýzu, ktorá poskytuje akčné nahliadnutie prostredníctvom služby na požiadanie. Kontagent sleduje viac ako 1000 sociálnych aplikácií, viac ako 150 miliónov aktívnych užívateľov mesačne a viac ako 15.000 správ každú sekundu. Kontagent je financovaná ALTOS Ventures and Maverick Capital s doplnkovým financovaním zo strany Facebooku a ďalších dobre známych sponzorských investorov. Spoločnosť založená v roku 2007 má sídlo v okrese Soma v San Franciscu s kanceláriami v Toronte a Londýne. Viac informácií sa dozviete na adrese http://www.kontagent.com.


O Casual Connect Kyiv


Casual Connect Kyiv sa uskutoční v dňoch 19. až 21. októbra 2011 v Kyjeve. Producentom je Casual Games Association a je to premiérová udalosť pre odvetvie neformálnych hier s viac ako 4500 profesionálmi, ktorí sa na Casual Connect zúčastňujú každý rok. Casual Connect dáva dokopy najtalentovanejších expertov s najlepšími vedomosťami v oblasti neformálnych hier, aby mohli ďalej posúvať odvetvie neformálnych hier na základe informácií z oblasti vytvárania sietí a učenia sa. Viac informácií sa dozviete na adrese http://kyiv.casualconnect.org/.


Zdroj: Kontagent Alice Robbins, +1-847-415-9335, arobbins@sspr.com, pre Kontagent


UPOZORNENIE:


Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.


mš gl

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova

Kvalitné sporenie je to najmenej, čo pre zhodnotenie svojich úspor môžete urobiť. Sporiaci účet si dokážete vybaviť cez internet.

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.