SME
Pondelok, 6. apríl, 2020 | Meniny má Irena
INZERCIA

Filip Šebo sa holí najtenšími čepieľkami od Gillette

Nový holiaci strojček Gillette Fusion ProGlide má svojho ambasádora. Je ním Filip Šebo

Odborníci v Inovačnom centre Gillette v britskom Readingu vyvinuli nový holiaci strojček Gillette Fusion ProGlide, ktorý využíva supertenké čepieľky. Vychádza z osvedčeného modelu Gillette Fusion. Nový holiaci strojček s označením ProGlide obsahuje 7 inovatívnych prvkov, vrátane najtenších čepieľok od Gillette, ktoré zabezpečujú ľahký sklz po pokožke. Na testovaní sa zúčastnilo takmer 30 tisíc mužov, pričom výsledky testu preukázali ďalšie zvýšenie komfortu holenia.

Nový holiaci strojček Gillette Fusion ProGlide vznikol kombináciou technológie Fusion a siedmich noviniek. Jednou z nich je použitie piatich tenkých čepieľok, z ktorých prvé štyri sú nielen najtenšie v histórii značky Gillette, ale reprezentujú aj najostrejšiu technológiu doteraz. Sú pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá znižuje odpor a umožňuje hladký sklz holiaceho strojčeka po pokožke. Osobitný stabilizátor udržiava všetky čepieľky v centrálnej časti holiacej hlavice a pomáha zachovať ich optimálny rozstup, čím sa vyvíjaný tlak rozkladá rovnomerne po celej hlavici tak, aby sa ostrie čepieľok mohlo dokonale prispôsobiť krivkám tváre.

Ďalšou inováciou holiaceho strojčeka je pásik z pružných mikrolamiel Comfort Guard, ktorého úlohou je optimalizovať proces holenia tým, že nadvihuje fúzy, odstraňuje prebytočnú penu, vyrovnáva a napína pokožku, aby mohlo dôjsť k dokonalému kontaktu čepieľok s pokožkou.
Pribudol tiež upravený lubrikačný pásik Lubrastrip s obsahom minerálneho oleja a polymérov, ktoré umožňujú čepieľkam hladký sklz po pokožke aj pri opakovaných ťahoch a zmierňujú jej podráždenie. Upravená bola tiež zarovnávajúca čepieľka s drážkami proti zanášaniu a zastrihávacím hrebienkom na úpravu dlhých fúzov. Pri batériovej verzii holiaceho strojčeka Gillette Fusion ProGlide Power hrebienok Microcomb nielenže pomáha usmerniť fúzy priamo pod čepieľky, ale vydáva jemné mikroimpulzy, aby sa dosiahla maximálna hladkosť oholenia. Zlepšený tvar dostala aj ergonomická rukoväť – je ťažšia, lepšie vyvážená a umožňuje pohodlnejšiu manipuláciu počas holenia.

Gillette Fusion Proglide dostal svojho slovenského ambasádora

Slovenským ambasádorom nového holiaceho strojčeka Gillette Fusion ProGlide sa stal známy futbalista Filip Šebo. „Bolo pre mňa príjemným prekvapením, že si ma Gillette vybral za svojho ambasádora. Je to zároveň aj veľká česť, keďže holiace strojčeky tejto značky používam od mojich „prvých chlpov“. Oceňujem inovácie, ktoré neustále prinášajú. Snažia sa študovať pokožku a potreby mužov do najmenších detailov a aj chlapi majú radi, keď sa im niekto takto venuje,“ uzatvára Filip Šebo, ambasádor značky.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Sú vaše deti teraz viac na nete?Zoberte ich na www.detinanete.sk

Je to tak, momentálne sa podstatná časť bežných aktivít detí presunula do online prostredia.

Tlačové správy

Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor

Ak ste si už nechali vypracovať jednu ponuku, využite možnosť získať aj druhý názor od odborníkov. Jednoducho, online a zadarmo.

Tlačové správy

V centre Košíc vyrastá eco-friendly biznis centrum

Splachuje sa podzemnou vodou, vzduch filtrujú a merajú jeho kvalitu.