INZERCIA

Nová značka záhradnej techniky Fieldmann

Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o. prináša na slovenský trh FIELDMANN - úplne novú značku záhradnej techniky.

Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o. prináša na slovenský trh FIELDMANN -  úplne novú značku záhradnej techniky.

Značka Fieldmann sa môže pochváliť sortimentom ľahko ovládateľného náradia so sviežim a čerstvým dizajnom. Isto vás zaujme zelenou farbou s výraznými žltými prvkami, ktoré dodávajú náradiu hravosť a sviežosť. Stroje sú navrhnuté a skonštruované tak, aby zodpovedali predstavám spotrebiteľa – prinášajú pohodlie, ušetria čas a uľahčujú prácu na záhrade, v dome a v dielni. Dôraz je kladený na ergonómiu, bezpečnosť a ľahkú manipuláciu. Značka Fieldmann prináša prepracované technológie pre dom a záhradu v prijateľných cenách, ktoré tak dovolia širokej verejnosti rozšíriť, obohatiť či zmeniť ich doterajšiu záhradnú výbavu o kompaktnejších, ľahších či úplne nových pomocníkov.

afield-r200.jpg

V marci uvádzame na trh výber z ponuky praktického náradia, a to v súvislosti s prichádzajúcou sezónou, hlavne záhradné náradie, ako sú benzínové a elektrické kosačky, akumulátorové nožnice na trávu, kríky a živý plot, záhradné vysávače a vodné čerpadlá. Za zmienku okrem iného stoja napríklad akumulátorové nožnice na trávu a kríky s teleskopickou rukoväťou a vodiacimi kolieskami pre pohodlné zastrihávanie okrajov trávnikov.

bfield-r431.jpg

Záhradný sortiment obohatíme náradím, ktoré je využiteľné nielen v dielňach,
ale aj v každej domácnosti či firme, napríklad univerzálny akumulátorový nôž
s indikátorom nabitia a širokými možnosťami využitia, ktorý je vhodný aj ako darček.

cfield-r338.jpg

Okrem prepracovaného dizajnu a funkčnosti kladie značka dôraz na jednoduchú orientáciu zákazníka v ponuke výrobkov a v ich vlastnostiach. Na každom balení preto nechýbajú výrazné, zrozumiteľné a prehľadné piktogramy. Vďaka nim sa každý môže jednoduchšie a rýchlejšie zoznámiť s vlastnosťami strojov, ich výkonom, rozmermi, hmotnosťou, bezpečnostnými a ďalšími dôležitými parametrami, ktoré zákazník sleduje.

dfield-r742.jpg

Náradie značky Fieldmann nájdete v obchodnej sieti predajní Planeo Elektro a ďalších partnerov – zoznam predajní a kompletnú ponuku sortimentu nájdete na www.fieldmann.sk. V súvislosti s uvedením značky môžu zákazníci využiť špeciálne ponuky strojov za zvýhodnené uvádzacie ceny.

efield-r586.jpg

Značku Fieldmann uvádza na slovenský trh spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o., jeden z najväčších predajcov a distribútorov širokého portfólia medzinárodných značiek výrobkov v oblasti spotrebnej elektroniky, domácich elektrospotrebičov, hudobných nástrojov, telekomunikačnej a kancelárskej techniky, hodinárskeho tovaru a záhradnej techniky. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.

Tlačové správy

Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť

Ľudí trápi bezpečnosť chladničiek, zabúdajú však na svoj router.