SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nová značka záhradnej techniky Fieldmann

Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o. prináša na slovenský trh FIELDMANN - úplne novú značku záhradnej techniky.

Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o. prináša na slovenský trh FIELDMANN -  úplne novú značku záhradnej techniky.

Značka Fieldmann sa môže pochváliť sortimentom ľahko ovládateľného náradia so sviežim a čerstvým dizajnom. Isto vás zaujme zelenou farbou s výraznými žltými prvkami, ktoré dodávajú náradiu hravosť a sviežosť. Stroje sú navrhnuté a skonštruované tak, aby zodpovedali predstavám spotrebiteľa – prinášajú pohodlie, ušetria čas a uľahčujú prácu na záhrade, v dome a v dielni. Dôraz je kladený na ergonómiu, bezpečnosť a ľahkú manipuláciu. Značka Fieldmann prináša prepracované technológie pre dom a záhradu v prijateľných cenách, ktoré tak dovolia širokej verejnosti rozšíriť, obohatiť či zmeniť ich doterajšiu záhradnú výbavu o kompaktnejších, ľahších či úplne nových pomocníkov.

afield-r200.jpg

V marci uvádzame na trh výber z ponuky praktického náradia, a to v súvislosti s prichádzajúcou sezónou, hlavne záhradné náradie, ako sú benzínové a elektrické kosačky, akumulátorové nožnice na trávu, kríky a živý plot, záhradné vysávače a vodné čerpadlá. Za zmienku okrem iného stoja napríklad akumulátorové nožnice na trávu a kríky s teleskopickou rukoväťou a vodiacimi kolieskami pre pohodlné zastrihávanie okrajov trávnikov.

bfield-r431.jpg

Záhradný sortiment obohatíme náradím, ktoré je využiteľné nielen v dielňach,
ale aj v každej domácnosti či firme, napríklad univerzálny akumulátorový nôž
s indikátorom nabitia a širokými možnosťami využitia, ktorý je vhodný aj ako darček.

cfield-r338.jpg

Okrem prepracovaného dizajnu a funkčnosti kladie značka dôraz na jednoduchú orientáciu zákazníka v ponuke výrobkov a v ich vlastnostiach. Na každom balení preto nechýbajú výrazné, zrozumiteľné a prehľadné piktogramy. Vďaka nim sa každý môže jednoduchšie a rýchlejšie zoznámiť s vlastnosťami strojov, ich výkonom, rozmermi, hmotnosťou, bezpečnostnými a ďalšími dôležitými parametrami, ktoré zákazník sleduje.

dfield-r742.jpg

Náradie značky Fieldmann nájdete v obchodnej sieti predajní Planeo Elektro a ďalších partnerov – zoznam predajní a kompletnú ponuku sortimentu nájdete na www.fieldmann.sk. V súvislosti s uvedením značky môžu zákazníci využiť špeciálne ponuky strojov za zvýhodnené uvádzacie ceny.

efield-r586.jpg

Značku Fieldmann uvádza na slovenský trh spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o., jeden z najväčších predajcov a distribútorov širokého portfólia medzinárodných značiek výrobkov v oblasti spotrebnej elektroniky, domácich elektrospotrebičov, hudobných nástrojov, telekomunikačnej a kancelárskej techniky, hodinárskeho tovaru a záhradnej techniky. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


2 h

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


5 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu