SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Svadobné oznámenia, ktoré majú dušu

Rozposielanie obálok s onou kartičkou, ktorá kričí do sveta, že čoskoro budete svoji, patrí medzi tie príjemnejšie predsvadobné "povinnosti".

Rozposielanie obálok s onou kartičkou, ktorá kričí do sveta, že čoskoro budete svoji, patrí medzi tie príjemnejšie predsvadobné "povinnosti". Určite každý z nás chce, aby to jeho oznámenie bolo niečím výnimočné, svojské, aké iná dvojica nemá. Avšak prípravy na svadbu - to je zhon, vybavovanie, dolaďovanie každého detailu a navyše všetko niečo stojí. Preto sú spoľahlivosť dodávateľa, dodržanie termínov a v neposlednom rade výhodná cena veľmi dôležité.

Presne tieto predpoklady spĺňa grafické štúdio Graphicsoul z Hlohovca. Firma má pre nastávajúcich manželov širokú škálu originálnych svadobných oznámení za veľmi výhodné ceny. Môžete si vybrať z množstva originálnych dizajnov. Každému, kto hľadá výnimočnosť, grafik vyjde v ústrety - dizajn oznámenia dokáže prispôsobiť predstavám a nápadom klienta - či už ide o texty, typ písma, grafické prvky, alebo akýkoľvek iný nápad, ktorý vás vystihuje a chcete ho preniesť na papier. Samozrejmosťou je použitie vlastných fotografií (oznámenia s fotografiou). Návrh oznámenia vám zamestnanci štúdia upravujú, až kým nebudete plne spokojný. Výsledkom je personalizované svadobné oznámenie, presne podľa vašich predstáv.

svadobne oznamenia-r635_res.jpg

Svadobným oznámením to však nekončí. K slávnostnému prestieraniu patria pozvánky k stolu a svadobné menu, etikety na fľaše, na auto zas svadobné ŠPZ a ďalšie tlačoviny. Všetky tieto produkty má štúdio Graphicsoul vo svojom portfóliu, takže klient ušetrí drahocenný čas pri hľadaní dodávateľov a aj prostriedky. Firma vďaka využitiu laserovej technológie ponúka vysokú kvalitu tlače a nízke ceny. To všetko aj pri malom počte výtlačkov (od 10 kusov).

svadobne menu-r905_res.jpg

Svadobné etikety na fľaše sú tlačené na originálny etiketový samolepiaci papier, alebo na samolepiacu vode odolnú fóliu. Vignety môžu mať ľubovoľný motív, text aj formu podľa predstáv klienta - či už je to obdĺžnik, kruh alebo inak vyrezávaný tvar. Hotové nálepky na fľaše si jednoducho nalepíte aj sami.

Súčasťou ponuky sú aj visačky alebo nálepky na výslužky a tiež nepostrádateľný doplnok auta pre mladomanželov - svadobné ŠPZ. Firma ich ponúka buď ako potlačené plastové tabuľky alebo samolepky, ktorými jednoducho prelepíte pôvodnú značku.

Okrem papierových tlačovín má štúdio Graphicsoul pripravené aj obľúbené svadobné tričká. Samotné tričká sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Texty, vzor prípadne fotografiu si klient môže vybrať podľa svojich predstáv. Potlačené tričká sú výborné aj ako doplnok na rozlúčku so slobodou :-).

Ak patríte medzi tých, čo sa na svadbu chystajú v úlohe hostí a hľadáte zaujímavý a originálny dar, máme pre vás tip: darujte fotoplagát. Zvoľte si fotografiu, grafik ju podľa požiadaviek upraví (vyretušuje prípadne nedokonalosti) a následne vám ju vytlačia na kvalitný fotopapier. Vytvoríte tak originálny doplnok do interiéru, takýto plagát pôsobí moderne a pritom veľmi osobne. Pre náročnejších zákazníkov je tu ešte jedna možnosť - vytvorenie fotoobrazu. Vlastná fotografia, vytlačená na kvalitnom maliarskom plátne, napnutá na drevenom ráme získa úplne nový rozmer.

fotoobraz-r826_res.jpg

Pokiaľ si u firmy Graphicsoul objednáte viacero svadobných produktov, na požiadanie vám ich zladia do jedného dizajnu. Vzhľad svadobného menu a menoviek na stoly vám prispôsobia výzdobe svadobnej sály. Pre zákazníkov je tu aj možnosť objednať si všetky spomenuté svadobné tlačoviny v jednom balíku so zľavou vo výške 10%.

Štúdio Graphicsoul má naozaj širokú ponuku pre nastávajúcich manželov, podporenú kvalitnou prácou za výhodnú cenu. Ak sa pre nich rozhodnete, nielenže ušetríte čas a peniaze, ale na konci vás čaká aj mnoho krásnych spomienok, uchovaných na plátne či papieri.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


4 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


4 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu