SME
Štvrtok, 21. október, 2021 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dokedy budeme odolávať kórejským autám?

Nový model Hyundai i30 určuje smer a kombinuje hodnoty značky s najmodernejšou technológiou.

Nový model Hyundai i30 určuje smer a kombinuje hodnoty značky s najmodernejšou technológiou.

Odvaha, vynaliezavosť a invencia

Zrod  automobilky Hyundai siaha do roku 1915 v malej dedinke v podhorskej oblasti v Kórei, v rodine chudobného dedinčana s ôsmimi deťmi. Azda nikomu by nenapadlo, že chlapec zo zabudnutej kórejskej dediny,  najstarší syn chudobného farmára menom Chung Ju-Yung,  založí a vybuduje skupinu Hyundai, ktorá patrí k najväčším svetovým výrobcom automobilov na svete. Zakladateľ spoločnosti Hyundai od útleho veku pochopil že tvrdá práca, poctivosť a odvaha  dajú jeho snom o automobile budúcnosti krídla. Sen a vízia - stať sa veľkým podnikateľom - sa Chung Ju-Yungovi splnil, skupina Hyundai dnes patrí k najpokrokovejším automobilkám na svete.

Tradícia pretrváva

Za úspechmi stoja najmä ľudia. Už zakladateľ spoločnosti vedel, že značka Hyundai by nemohla dosiahnuť vynikajúce výsledky bez odborníkov a špičkových pracovníkov. Presadzoval zásadu úzkeho prepojenia manažmentu so zamestnancami. Sám išiel príkladom a nehanbil sa za nimi zájsť na pracovisko alebo s nimi jesť v bufete. Žiadny manažér sa podľa neho nesmel povyšovať nad radových pracovníkov. Osobne tiež kontroloval realizáciu významných objednávok, perfektne poznal situáciu vo firmách a mohol tak fundovane rozhodovať. S týmito  princípmi sa stotožnil aj Jozef Mizerák, spolumajiteľ spoločnosti MOTOR HOUSE s.r.o., ktorá je oficiálnym predajcom značky Hyunadi na Slovensku už 15 rokov. Svoje pobočky má sieť MOTOR HOUSE s.r.o. v Prievidzi a Topolčanoch.

„Naše motto „SPLNENÝ SEN NA KOLESÁCH“ nie je len fráza, snažíme sa ho premieňať na skutočnosť. Kvalitou našej práce a ľudským prístupom vychádzame v ústrety našim zákazníkom, ktorých si chceme nielen získať, no aj ďalej udržať,“ hovorí spoluzakladateľ spoločnosti Jozef Mizerák a zároveň dodáva: „Zatiaľ má naša snaha odozvu v tom, že každoročne evidujeme nárast klientely, čo nás teší, no aj zaväzuje k udržaniu vysokého štandardu.“

Hyundai určuje smer

V súčasnosti prichádza do predaja nový model značky Hyundai, ktorý stelesňuje všetky hodnoty značky s najmodernejšou technológiou Hyudai. „Nová trieda i30 nadväzuje na nepopierateľné úspechy svojho predchodcu, nesie so sebou modernú techniku Hyundai a ambície udávať smer,“ hovorí Branislav Krasula, predajca značky Hyundai v spoločnosti MOTOR HOUSE v Topoľčanoch.

Nový Hyundai i30 je dlhší, širší a nižší. Vďaka tomu karoséria pôsobí opticky športovejšie. Model i30 v novej generácii je najnovším výrazom dizajnového étosu ‘fluidic sculpture’ značky Hyundai. Táto vizuálna filozofia využíva plynúce línie inšpirované prírodou a modernou architektúrou na vytvorenie výraznej trojrozmernej prezentácie modelov Hyundai. Vyhotovenie kabíny a vybavenie modelu je inšpirované strednou triedou i40. „Cena modelu i30 začína od 11 990 eur, pričom zákazník za investované prostriedky získa už v štandarde bohatú výbavu, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, autorádio s RDS a CD-prehrávačom kompatibilným s formátom MP3, šesť reproduktorov, vstupy Aux a USB, ako aj palubný počítač, ABS, ESP, asistent pre rozjazd do kopca. Navyše momentálne ponúkame klientom zaujímavé možnosti financovania,“ hovorí Branislav Krasula. 

Na výber máte šesť motorov, tri benzínové a tri naftové, s výkonmi od 66kw (90 koní ) až do 95kw (135 k ). Ako dôkaz dôvery v nový model automobilky, predovšetkým jeho dlhú životnosť a kvalitu, poskytuje Hyundai a zároveň oficiálny predajca spoločnosť MOTOR HOUSE s.r.o. v Bojniciach program záruk a výhod až na obdobie päť rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, päťročnú cestnú a asistenčnú službu a päť rokov zvýhodnených prehliadok technického stavu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

INDEX a Slovenská sporiteľňa vyhlásili výsledky prvého ročníka súťaže.


INZERCIA 2 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


3 h

V rozvíjajúcom sa digitálnom svete je bezpečnosť najvyššou prioritou.


INZERCIA 11 h
Skryť Zatvoriť reklamu