INZERCIA

Dovolenky leto 2012

Predaj dovolenky na leto 2012 je už v plnom prúde. Z roka na rok viac a viac ľudí využíva skvelé first moment zľavy, ktoré pripravili cestovné kancelárie pre svojich zákazníkov.

Predaj dovolenky na leto 2012 je už v plnom prúde. Z roka na rok viac a viac ľudí využíva skvelé first moment zľavy, ktoré pripravili cestovné kancelárie pre svojich zákazníkov. Pri kúpe dovolenky v zimnom období sa dá ušetriť v mnohých prípadoch až 30 % z katalógovej ceny zájazdu. Vo väčšine prípadov platia zľavy na dovolenku až do konca marca, výnimočne do apríla. Ďalší z dôvodov, prečo si objednať dovolenku už v zimnom období, je obsadenosť hotelov.

V tomto čase si môžete vyberať z oveľa väčšieho množstva voľných hotelov, ako pri last minute ponukách. Rodinné izby s dvoma spálňami alebo hotely s dobrými recenziami sa vypredajú veľmi rýchlo.

A kam sa oplatí vycestovať tento rok na dovolenku?

Turecko, kde  zákazníci radi využívajú vysokú kvalitu hotelových služieb, rezorty s krásnymi záhradami a skvelými gastro službami, či rôznorodé pláže od pieskových až po kamienkové. V Turecku si prídu na svoje aj dámy, nakoľko sa tu v bazároch veľmi dobre nakupuje.

turecko-r735_res.jpg

Chorvátsko už každoročne patrí medzi najobľúbenejšie destinácie Slovákov. V januárovom období sa častejšie predávajú kvalitnejšie a drahšie hotely s dobrými službami. V Chorvátsku si ľudia užijú krištáľovo čisté more a nádhernú prírodu. Lákavá je aj pomerne rýchla dostupnosť autom, či autobusom.

chorvatsko-r575_res.jpg

Taliansko zaznamenáva zvýšený záujem o dovolenku vďaka neustále sa rozrastajúcej ponuke na juhu Talianska - v Kalábrii a na Sicílii. Tento rok k predaju prispela aj novinka, ktorá už dlho na Slovenskom trhu chýbala, a to dovolenka na Sardínii. Prekrásna príroda, nádherné skalnaté útesy, či čisté more sú hlavnými lákadlami na dovolenku na juhu Talianska. Sever Talianska láka turistov najmä širokými piesočnatými plážami vhodnými pre malé deti a pomerne krátku vzdialenosť zo Slovenska.

Španielsko, najmä Malorka, Ibiza a Andalúzia , ponúka nádhernú prírodu, ale hlavne perfektnú atmosféru ostrovov. Nadpriemerné množstvo slnečných dní v roku garantujú ideálne podmienky na dovolenku.

Bulharsko láka turistov hlavne priaznivým cenami, ktoré potešia nejedného dovolenkára. Veď kto by si nevychutnal pivko, či kávičku za jedno euro? Samozrejmosťou sú aj široké pieskové pláže a na krásne prechádzky lákajú historické mestečká Nesebar, či Sozopol.

bulharsko_zlate_piesky-r311_res.jpg

V ponukách cestovných kancelárií je aj množstvo ďalších destinácií, v ktorých si viete užiť svoju dovolenku. Každá krajina prináša svoje čaro a každá je niečím výnimočná.


Kompletný prehľad dovolenkových destinácií od viac ako 70 cestovných kancelárií nie len na leto, ale aj na lyžovačky, exotiku, či poznávacie zájazdy, nájdete aj na stránke cestovnej agentúry Áčko-travel.sk. Inšpiráciu kam vycestovať Vám radi ponúkneme na našom blogu o cestovaní a dovolenkách klikniAcestuj.sk

Tešíme sa na Vás na našich pobočkách v Bratislave, Senici, Leviciach, alebo na internete.

Kolektív Áčko-travel.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.