INZERCIA

Bývajte podľa svojich predstáv

Asi sa medzi nami už len ťažko nájde niekto, kto by nesníval o svojom vlastnom bývaní – či v meste, na vidieku, v činžiaku alebo v rodinnom dome so záhradou.

Asi sa medzi nami už len ťažko nájde niekto, kto by nesníval o svojom vlastnom bývaní – či v meste, na vidieku, v činžiaku alebo v rodinnom dome so záhradou. Tí, ktorým sa už tento sen splnil, majú pre zmenu možno iné predstavy – premýšľajú nad krajšou kuchynskou linkou, modernejším nábytkom, luxusnejšom zariadení či elektronike. Čo však majú oba sny spoločné, je finančná náročnosť.

Tak kúpa nehnuteľnosti, ako aj jej rekonštrukcia si vyžaduje vynaloženie nemalých finančných prostriedkov. Práve na tento účel ponúkajú banky úverové produkty, ktoré sú hlavným finančným nástrojom pre ľudí riešiacich otázku svojho bývania. Jedným z nich je aj nový spotrebný úver na bývanie od ČSOB. Je určený všetkým, ktorí plánujú rekonštrukciu či modernizáciu svojho domu alebo bytu, výmenu starého nábytku za novší či vybavenie domácnosti novými elektrospotrebičmi. Spotrebným úverom môžete dokonca finančne pokryť aj investíciu do stavebného pozemku, chaty, chalupy či garáže, a to bez toho, aby ste zakladali nehnuteľnosť či potrebovali ručiteľa.

Priložte ruku k majstrovskému dielu

Vďaka novému úveru na bývanie od ČSOB, šitého na mieru podľa vašich potrieb, si aj vy sami dokážete urobiť zo svojho bývania majstrovské dielo. Stačí, ak si poviete, koľko peňazí potrebujete, ktorý deň v mesiaci chcete pôžičku splácať a najmä, v akej výške chcete mať mesačnú splátku. Prostredníctvom nového úveru na bývanie si môžete požičať až 25 000 € bez čakania, bez ručiteľa či zakladania nehnuteľnosti, pričom splátky sa dajú rozložiť až na dobu 10 rokov. Finančné prostriedky môžete následne využiť nielen na bývanie, ale napr. aj na kúpu auta či iného spotrebného tovaru.

Myslite aj na „plán B“

V súčasnosti už nie je výnimočné, že človek príde o prácu takmer zo dňa na deň. Rovnako sa môžu stať aj vážne nehody či ochorenia, žiaľ aj s tragickými koncami. Rôzne nepredvídateľné životné udalosti dokážu negatívne ovplyvniť schopnosť splácať to, čo ste si od niekoho požičali. Podobne je to aj s úvermi od banky. Môžete si ich však poistiť. Význam poistenia úveru oceníte najmä vtedy, ak stratíte zamestnanie, zostanete dlhodobo práceneschopnými, invalidnými, príp. dôjde k úmrtiu. V takejto situácii platí za vás úver banke priamo poisťovňa.
Viac informácií o nových spotrebných úveroch na bývanie získate v ktorejkoľvek pobočke ČSOB alebo na www.csob.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá

Tlačové správy

Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni

Krátko po otvorení formátu KOCKA mini v Prešove otvára slovenská investičná skupina M-MARKET obchodné centrum aj v Starej Ľubovni.

Tlačové správy

Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu

HB Reavis, medzinárodný developer slovenského pôvodu, predstavuje svoj najnovší viacúčelový komplex Stanica Nivy na veľtrhu MAPIC.