INZERCIA

ULTHERA - JEDNOTKA V OMLADZOVANÍ

Ultrazvukový lifting s názvom ULTHERA je jednoznačne najvyhľadávanejším a najobľúbenejším neinvazívnym omladzovacím ošetrením.

Ultrazvukový lifting s názvom ULTHERA je jednoznačne najvyhľadávanejším a najobľúbenejším neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže totiž bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, teda nielen vrásky ale najmä ochabnuté kontúry tváre. Doteraz sme s týmto problémom museli vyhľadávať plastickú chirurgiu. Ošetrenie môžete podstúpiť v Ústave lekárskej kozmetiky v Bratislave. www.ulk.sk.

 

Prečo je Ulthera taká účinná?

Iba Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí teda v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom zákroku. ULTHERAPY využíva prirodzene regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

  ulthera1upr-r768_res.jpgulthera3upr-r900_res.jpg

Pre koho je určená?

Ideálny kandidát je žena alebo muž po 35 roku s ochabnutou pleťou, ktorá stráca pevnosť, veľmi dobré výsledky sú dosahované aj pri poklesnutom obočí. Ultherapia nenahrádza chirurgický facelifting, ale je alternatívou pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

Čo môžem očakávať?

Jediné ošetrenie naštartuje omladzovací proces. Bezprostredne po ňom sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti ako vypnutie a pevnosť. Nasledujúce dva tri mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa ešte umocňujú a zlepšujú. Prebieha novotvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia. Benefit ošetrenia pretrváva po dobu 5 rokov.

ulthera7-r873.jpg

Ako to prebieha?

Na pokožku je prikladaná hladká ultrazvuková hlavica. Na obrazovke prístroja Ulthera sa zobrazí detailný obraz vašej pokožky, vďaka ktorému je ošetrenie veľmi presné. Lekár potom cielene vysiela impulzy intenzívneho ultrazvuku do tkaniva –do hĺbky 3; 4,5 mm. Následne sa prechádzajú podľa potreby aj povrchové vrstvy kože. Zákrok trvá pol hodinu až hodinu.

Bolí Ulthera?

Bolestivosť je individuálna a kontrolovaná, podľa potreby tlmená analgetickou medikáciou. Po zákroku môže pretrvávať nevýrazné začervenanie a opuch po dobu niekoľko hodín. Citlivosť v ošetrovanej lokalite má iba prechodný charakter. Rekonvalescencia nie je potrebná.

ulthera-b-a-1-r619.jpg

Je Ulthera bezpečná?

Ultrazvuk je v medicíne využívaný už viac ako 50 rokov. Ulthera je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti.

 

CENY ZÁKROKOV: (uvádzacie ceny platia do 26.5.2012)

časti tváre 500 €

okolie očí + čelo 750 €

lifting dolnej časti tváre 1200 €

celá tvár 1600 €

Pre viac informácií kliknite na www.ulk.sk

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Veľkonočné sviatky bez tráviacich problémov

Sviatky Veľkej noci prinášajú okrem duchovných hodnôt, návštevy rodín aj bohato prestreté stoly.

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.