SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Kto vo vašej rodine míňa najviac?

Zistite to vďaka novej mobilnej aplikácii.

Zistite to vďaka novej mobilnej aplikácii.

Všetci majitelia iPhonov si do svojich zariadení môžu stiahnuť novú aplikáciu Peňaženka od Prima banky, vďaka ktorej získajú dokonalý prehľad o svojich financiách. Okrem sledovania výdavkov slúži aj na vyhľadávanie pobočiek a bankomatov a klienti banky v nej majú navyše k dispozícii aj internet banking.

„Mať dokonalý prehľad o svojich financiách je dôležité, zároveň však náročné. Preto sme hľadali spôsob, ako zjednodušiť sledovanie výdavkov. Aplikácia Peňaženka vám vďaka pár klikom pomôže ustrážiť si rozpočet. Dôkazom toho, že Slováci majú záujem o sledovanie svojich výdavkov je viac ako 4 000 stiahnutí Peňaženky počas prvého týždňa a jej umiestnenie na popredných miestach najsťahovanejších aplikácií z oblasti Financie,“ hovorí Henrieta Gahérová, riaditeľka odboru riadenia produktov.

Nová aplikácia Peňaženka umožňuje ustrážiť si mesačný rozpočet, zaznamenať si všetky výdavky a podľa kategórií sledovať, na čo užívateľ míňa najviac. Rovnako si môže nastaviť pripomienky, vďaka ktorým nezabudne na žiadnu dôležitú platbu a tiež si určiť, či sa má pripomienka automaticky zaradiť medzi uskutočnené výdavky.

Súčasťou aplikácie je aj vyhľadávač bankomatov, a to nielen bankomatov Prima banky, ale aj všetkých ostatných bánk. Bankomaty zobrazí podľa aktuálnej polohy užívateľa alebo podľa zvoleného mesta. Zároveň na mape ukáže cestu k vybranému bankomatu. Aplikácia tiež vyhľadá a zobrazí na mape pobočky Prima banky s údajmi o ich adrese, otváracími hodinami a kontaktmi na infolinku.

Klienti Prima banky majú v aplikácii Peňaženka k dispozícii aj internet banking, ktorý je priamo prepojený s výdavkami a pripomienkami platieb. Aplikácia im dôležitú platbu pripomenie a vďaka pár klikom vybavia aj jej úhradu. Pohyby na účte si pohodlne presunú medzi uskutočnené výdavky. Samozrejmosťou je možnosť prezerať si svoj účet, pohyby na ňom či odosielať platby.

Aplikácia je v slovenčine a je bezplatná.

Názorné video, ktoré vám ukáže, ako aplikácia Peňaženka funguje, nájdete na:
http://www.youtube.com/watch?v=r1IUzZX3DrE&feature=youtu.be

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.