INZERCIA

Dokonale vypraná bielizeň bez alergénov

Vyskúšali sme práčku LG s funkciou parného prania a objavili sme dokonale vypranú bielizeň bez alergénov.

Každý rodič chce pre svoje dieťa iste to najlepšie a má strach o jeho zdravie. Čistá a hygienická bielizeň bez alergénov je jednou z ciest k spokojnosti a zdraviu celej rodiny. Všetko tak začína pri parných práčkach s funkciou Allergy care. Práčka si tak udržuje stálu teplotu medzi 50 – 60 °C a eliminuje alergény, ako sú prach, peľ či roztoče. Vyskúšali sme práčku LG s funkciou parného prania a objavili sme dokonale vypranú bielizeň bez alergénov. Britská nadácia pre alergie navyše preukázala, že para v pracom cykle LG práčok dokáže odstrániť omnoho viac domácich alergénov než bežné programy pri konkurenčných práčkach. LG práčky majú aj antialergické plákanie pri teplote 40 °C, keď dokážu dokonale odstrániť zvyšky pracieho prášku. Tým predovšetkým chránia citlivú pokožku detí a zároveň na bielizni nezostávajú žiadne škvrny od zvyšného prášku.

V minulom roku získala práčka LG F1480QDS ocenenie »Víťaz testu« nezávislého časopisu dTest. Najväčší náskok získala práčka pri hodnotení parametra »Pranie«. Tu bola ohodnotená známkou 1,1. Takej známke sa nepriblížila žiadna iná testovaná práčka.

Váhate, či si kúpiť túto práčku? Rozhodne áno! Práčky LG sú podľa prieskumov spoločností GFK, NPD a Stevenson Company najpredávanejšou značkou automatických práčok na svete. Tieto úspechy dosiahli hlavne vďaka inovatívnym technológiám, skvelým funkciám, prehľadnému a jednoduchému ovládaniu ale i štýlovému dizajnu.

Všetky práčky od spoločnosti LG sú vybavené unikátnym pohonom bubna – motorom LG Direct Drive. V tomto prípade sa na náhon nepoužíva problematický remeň, ale motor je umiestnený priamo na bubne. Tento spôsob uloženia umožňuje práčke vykonávať celkom nové pohyby – technológia šiestich pohybov.

Technologický líder

Pri preskúmavaní možností práčok značky LG nám začalo pripadať, že naša stará práčka je prakticky dinosaurus. Žiadne moderné technológie, žiadne pranie riadené procesorom, jednoducho len pranie bielizne vo vode. Práčky LG sú z novej generácie elektrospotrebičov. Sami sme vyskúšali, že perú ticho, rýchlo, úsporne, postrážime si kvalitu prania a vďaka záruke 10 rokov máte istotu, že sa práčka nepokazí po dvoch rokoch. Investícia do novej práčky sa teda vráti veľmi skoro. Nielen na ušetrenej vode a elektrickej energii pri praní, ale aj na dlhšej životnosti oblečenia, ktoré nie je pri praní tak namáhané a pri žehlení, ktoré je oveľa jednoduchšie.

dole-r858.jpg

Túto práčku môžete zakúpiť TU

Je to práčka? Alebo niečo ešte lepšie?

www.6Motion.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Testovali sme za vás, čo všetko vydržia solárne kolektory

Krupobitie v lete alebo ťažký sneh v zime im môžu dať poriadne zabrať.

Tlačové správy

Veľkonočné sviatky bez tráviacich problémov

Sviatky Veľkej noci prinášajú okrem duchovných hodnôt, návštevy rodín aj bohato prestreté stoly.

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.