SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dokonale vypraná bielizeň bez alergénov

Vyskúšali sme práčku LG s funkciou parného prania a objavili sme dokonale vypranú bielizeň bez alergénov.

Každý rodič chce pre svoje dieťa iste to najlepšie a má strach o jeho zdravie. Čistá a hygienická bielizeň bez alergénov je jednou z ciest k spokojnosti a zdraviu celej rodiny. Všetko tak začína pri parných práčkach s funkciou Allergy care. Práčka si tak udržuje stálu teplotu medzi 50 – 60 °C a eliminuje alergény, ako sú prach, peľ či roztoče. Vyskúšali sme práčku LG s funkciou parného prania a objavili sme dokonale vypranú bielizeň bez alergénov. Britská nadácia pre alergie navyše preukázala, že para v pracom cykle LG práčok dokáže odstrániť omnoho viac domácich alergénov než bežné programy pri konkurenčných práčkach. LG práčky majú aj antialergické plákanie pri teplote 40 °C, keď dokážu dokonale odstrániť zvyšky pracieho prášku. Tým predovšetkým chránia citlivú pokožku detí a zároveň na bielizni nezostávajú žiadne škvrny od zvyšného prášku.

V minulom roku získala práčka LG F1480QDS ocenenie »Víťaz testu« nezávislého časopisu dTest. Najväčší náskok získala práčka pri hodnotení parametra »Pranie«. Tu bola ohodnotená známkou 1,1. Takej známke sa nepriblížila žiadna iná testovaná práčka.

Váhate, či si kúpiť túto práčku? Rozhodne áno! Práčky LG sú podľa prieskumov spoločností GFK, NPD a Stevenson Company najpredávanejšou značkou automatických práčok na svete. Tieto úspechy dosiahli hlavne vďaka inovatívnym technológiám, skvelým funkciám, prehľadnému a jednoduchému ovládaniu ale i štýlovému dizajnu.

Všetky práčky od spoločnosti LG sú vybavené unikátnym pohonom bubna – motorom LG Direct Drive. V tomto prípade sa na náhon nepoužíva problematický remeň, ale motor je umiestnený priamo na bubne. Tento spôsob uloženia umožňuje práčke vykonávať celkom nové pohyby – technológia šiestich pohybov.

Technologický líder

Pri preskúmavaní možností práčok značky LG nám začalo pripadať, že naša stará práčka je prakticky dinosaurus. Žiadne moderné technológie, žiadne pranie riadené procesorom, jednoducho len pranie bielizne vo vode. Práčky LG sú z novej generácie elektrospotrebičov. Sami sme vyskúšali, že perú ticho, rýchlo, úsporne, postrážime si kvalitu prania a vďaka záruke 10 rokov máte istotu, že sa práčka nepokazí po dvoch rokoch. Investícia do novej práčky sa teda vráti veľmi skoro. Nielen na ušetrenej vode a elektrickej energii pri praní, ale aj na dlhšej životnosti oblečenia, ktoré nie je pri praní tak namáhané a pri žehlení, ktoré je oveľa jednoduchšie.

dole-r858.jpg

Túto práčku môžete zakúpiť TU

Je to práčka? Alebo niečo ešte lepšie?

www.6Motion.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


23m

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu