SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš
INZERCIA

Pozri čo pre teba máme

Slovenský internetový portál Pozri.sk je na Slovenskom Internete od roku 2001. Je zameraný na vyhľadávanie internetových stránok a ich zoraďovanie do katalógu.

Slovenský internetový portál Pozri.sk je na Slovenskom Internete od roku 2001. Je zameraný na vyhľadávanie internetových stránok a ich zoraďovanie do katalógu. Okrem katalógu stránok, poskytuje návštevníkom v prehľadnej, rýchlej a hlavne aktuálnej forme množstvo ďalších zaujímavých informácií a služieb.
Katalóg návštevníkom ponúka možnosť jednoduchého vyhľadávania, ako aj bezplatného pridávania nových internetových stránok, ktoré sú prehľadne radené do jednotlivých kategórií. V súvislosti s každodenným pribúdaním nových zaujímavých stránok (k desiatkam tisíc odkazov ktorými databáza už disponuje) ich počet každým dňom narastá a rozširuje sa o množstvo zaujímavých informácií, ktoré má užívateľ v databáze možnosť nájsť. Internetové stránky pridávané do katalógu sú ručne schvaľované a pravidelne automaticky kontrolované.

Okrem katalógu webových stránok nájde užívateľ na portály súhrn viacerých tematických sekcií. Obľúbenou sekciou sú najmä správy s ponukou viac ako sto aktuálnych správ denne zo všetkých oblastí spoločenského života ako je kultúra, politika, financie, šport či šoubiznis.

Obľúbenosti a pravidelnej sledovanosti sa teší počasie ktoré ponúka aktuálnu i dlhodobú predpoveď počasia na desať dní dopredu s možnosťou vyhľadávania jednotlivých miest na Slovensku i v Európe. Nechýba ani predpoveď počasia pre najznámejšie letoviská, či vyhľadávané lyžiarske strediská so zameraním na informácie o aktuálnych snehových podmienkach.

Početnými a zaujímavými informáciami disponujú taktiež ďalšie užívateľmi preferované a vyhľadávané sekcie ako inzeráty , autobazár a reality či recepty , humor a horoskopy na cely týždeň.

Za obsiahlym zdrojom informácií, ktoré užívateľ na stránke nájde, nezaostáva ani príťažlivý dizajn. Sympatická je aj jednoduchosť orientovania sa v jednotlivých sekciách stránky, či technická zrozumiteľnosť v bežných užívateľských úkonov pri registrácii, vkladaní nových odkazov, názorov do diskusií, vytvorenia si vlastnej kuchárskej knihy v sekcii receptov, hodnotení vtipov a iné.

Stránku navštívi mesačne takmer milión návštevníkov a na sociálnej sieti má tisíce fanúšikov, pridaj sa k nim aj ty a pozri sa čo pre teba máme.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Stránka ponúka aj českú mutáciu s podobným portfóliom služieb na Pozri.cz.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu

Patríte medzi majiteľov malých kuchýň? Tak určite viete, ako je niekedy ťažké navrhnúť jej priestor tak, aby sa do nej vše vošlo.

Tlačové správy

​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile

Ahoj vtáčik, si tu? Gorila ti radosť z Vianoc nepokazí. Priatelia sa dali dokopy a vyrobili vtipnú kvízovú hru o známych kauzách.