SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Pozri čo pre teba máme

Slovenský internetový portál Pozri.sk je na Slovenskom Internete od roku 2001. Je zameraný na vyhľadávanie internetových stránok a ich zoraďovanie do katalógu.

Slovenský internetový portál Pozri.sk je na Slovenskom Internete od roku 2001. Je zameraný na vyhľadávanie internetových stránok a ich zoraďovanie do katalógu. Okrem katalógu stránok, poskytuje návštevníkom v prehľadnej, rýchlej a hlavne aktuálnej forme množstvo ďalších zaujímavých informácií a služieb.
Katalóg návštevníkom ponúka možnosť jednoduchého vyhľadávania, ako aj bezplatného pridávania nových internetových stránok, ktoré sú prehľadne radené do jednotlivých kategórií. V súvislosti s každodenným pribúdaním nových zaujímavých stránok (k desiatkam tisíc odkazov ktorými databáza už disponuje) ich počet každým dňom narastá a rozširuje sa o množstvo zaujímavých informácií, ktoré má užívateľ v databáze možnosť nájsť. Internetové stránky pridávané do katalógu sú ručne schvaľované a pravidelne automaticky kontrolované.

Okrem katalógu webových stránok nájde užívateľ na portály súhrn viacerých tematických sekcií. Obľúbenou sekciou sú najmä správy s ponukou viac ako sto aktuálnych správ denne zo všetkých oblastí spoločenského života ako je kultúra, politika, financie, šport či šoubiznis.

Obľúbenosti a pravidelnej sledovanosti sa teší počasie ktoré ponúka aktuálnu i dlhodobú predpoveď počasia na desať dní dopredu s možnosťou vyhľadávania jednotlivých miest na Slovensku i v Európe. Nechýba ani predpoveď počasia pre najznámejšie letoviská, či vyhľadávané lyžiarske strediská so zameraním na informácie o aktuálnych snehových podmienkach.

Početnými a zaujímavými informáciami disponujú taktiež ďalšie užívateľmi preferované a vyhľadávané sekcie ako inzeráty , autobazár a reality či recepty , humor a horoskopy na cely týždeň.

Za obsiahlym zdrojom informácií, ktoré užívateľ na stránke nájde, nezaostáva ani príťažlivý dizajn. Sympatická je aj jednoduchosť orientovania sa v jednotlivých sekciách stránky, či technická zrozumiteľnosť v bežných užívateľských úkonov pri registrácii, vkladaní nových odkazov, názorov do diskusií, vytvorenia si vlastnej kuchárskej knihy v sekcii receptov, hodnotení vtipov a iné.

Stránku navštívi mesačne takmer milión návštevníkov a na sociálnej sieti má tisíce fanúšikov, pridaj sa k nim aj ty a pozri sa čo pre teba máme.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Stránka ponúka aj českú mutáciu s podobným portfóliom služieb na Pozri.cz.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Spoločnosť sa dištancuje od falošnej investície
  2. Potrebujete vypnúť, ale letná dovolenka je ešte v nedohľadne?
  3. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  4. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  5. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  7. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  8. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  1. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  2. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  3. Spoločnosť sa dištancuje od falošnej investície
  4. Potrebujete vypnúť, ale letná dovolenka je ešte v nedohľadne?
  5. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  6. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL
  7. V Polkanovej zasadili dobrovoľníci les budúcnosti
  8. Drevo v lese nie je dôkaz viny:Inšpekcia dala LESOM SR za pravdu
  1. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 11 329
  2. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 5 809
  3. Do čoho sa oplatí investovať: zateplenie, čerpadlo či okná? 5 214
  4. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 620
  5. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 2 378
  6. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest 2 119
  7. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta 1 749
  8. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým 1 508
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zo vzdelávania sa stávajú skupinové terapie.


INZERCIA 2 h

3. až 7. mája sa uskutoční medzinárodný divadelný festival ISTROPOLITANA PROJECT ’25.


INZERCIA 5 h

Istria je ideálnou destináciou na predĺžený víkend


INZERCIA 15 h

Upozornenie na podvodné konanie a zneužitie obchodného mena spoločnosti TRANSPETROL, a. s..


INZERCIA 15 h
SkryťZatvoriť reklamu