SME
Štvrtok, 22. august, 2019 | Meniny má Tichomír
INZERCIA

Rodinné bazény

Pobyt vo vode je pre malé deti jednou z najobľúbenejších aktivít. V bazéne sa nie len ochladia počas horúcich letných dní. Vydržia sa tiež celé hodiny hrať a zároveň získajú tie správne návyky.

Vďaka správnym návykom sa neskôr nebudú báť vody. Najobľúbenejšou voľbou slovenských rodín je nadzemný bazén Tampa. Pozrite sa na 5 dôvodov, prečo pre domácnosti s malými deťmi vybrať práve tento bazén.

Bezpečnosť

Keď ide o deti, na prvom mieste je vždy ich bezpečnosť. Nadzemné bazény v tomto ohľade predstavujú veľmi vhodnú voľbu. Vďaka svojej konštrukcii totiž eliminujú nebezpečenstvo zranenia. Bazény sú samonosné, steny tvorí odolný a pritom mäkký plast, dno je vinylové. Deti sa teda nemôžu zraniť o žiadne pevné steny alebo ostré hrany. K niektorým modelom bazénov Tampa sa dodávajú i schody, vďaka ktorým je používanie bazéna komfortnejšie.

Jednoduchá manipulácia

Postaviť i zložiť bazén Tampa je extrémne jednoduché. Stačí jednoducho nafúknuť pomocou ručnej alebo elektrickej pumpy horný prstenec vzduchom. Keď sa potom do bazéna začne napúšťať voda, tlak stúpajúceho stĺpca vody bazén sám postaví. A to je všetko. Stavbu tohto bazéna pohodlne zvládne i jediný človek, pri vypúšťaní stačí použiť výpustný ventil.

Starostlivosť o vodu v bazéne zjednoduší používanie krycej plachty na bazén, pretože do vody v takomto prípade nebude padať prach, lístie a ďalšie nečistoty. Zároveň tým môžete znížiť náklady na ohrev vody v bazéne, pretože bude pomalšie chladnúť vo chvíľach, keď sa v bazéne nikto nekúpe (napríklad cez noc). Pre čo najdlhšiu životnosť bazéna sa odporúča umiestniť pod bazén podložku, ktorá bráni prerastaniu trávy do bazéna a vzniku plesní, ktoré by mohli fóliu bazéna poškodiť. Aj to je veľmi jednoduché, fólia sa jednoducho rozprestrie a stavba bazéna potom prebieha priamo na fólii.

Každý zákazník si vyberie tú správnu verziu

Výhradný predajca pre Slovenskú republiku Marimex SK ponúka rodinné bazény v niekoľkých verziách. Pokiaľ ide o rozmery, ponúkame Tampy vhodné naozaj pre každú rodinu. Tie najmenšie majú priemer 2,44 m. Máme ale v ponuke aj naozaj veľké oválne bazény Tampa s najdlhšou stenou dlhou viac ako 7 m. Hĺbka vody môže byť 0,75 m i 1,22 m. A u tých najpredávanejších bazénov ponúkame aj výber z niekoľkých druhov filtrácie, aby sme naozaj mohli uspokojiť požiadavky každého zákazníka.

Bazény bez filtrácie sú veľmi jednoduché a hodia sa k príležitostnému napusteniu a vypusteniu, napríklad pri občasnom použití na chate. Bazény s filtráciou potom prinášajú komfortnejšie domáce kúpanie a tiež pomáhajú udržiavať vodu v bazéne v perfektnom stave, aby nemohlo dôjsť k podráždeniu citlivej pokožky malých detí. Bazény Tampa môžu mať jednoducho použiteľnú kartušovú filtráciu, ktorá je úplne dostačujúca pre menšie bazény, prípadne výkonnejšiu pieskovú filtráciu.

Maximálna kvalita

Originálne bazény Tampa, ktoré vyrába firma Intex a predáva firma Marimex SK, sú výnimočné svojim starostlivým spracovaním. Dôkladnou kontrolou navyše prechádza úplne každý bazén Tampa, ktorý ide do predajne. Bazény prechádzajú testom kvality, žiadny nepodarok sa vlastne nemá šancu k zákazníkom dostať. Je to poznať na životnosti bazénov a len malému počtu reklamovaných výrobkov. Lacné napodobeniny, ktoré na značke Tampa parazitujú, proste tak kvalitné nie sú a zákazníci sa s nimi trápia.

Nízka cena

Nadzemné bazény sú medzi slovenskými rodinami výnimočne populárne. A práve bazény Tampa predstavujú prakticky najčastejšiu voľbu. Sú totiž cenovo dostupné, najmenší bazén Tampa vyjde doslova na pár eur. Marimex na svojom e-shope ponúka akčné ceny na vlastné výrobky.
Pokiaľ vám viac vyhovuje nákup v kamennom obchode, Marimex SK sídli na Rožňavskej ulici 17 v Bratislave.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.

Tlačové správy

Filmári objavili skryté krásy Novej Bane – tu je video

Novobansko je plné prírodných krás a histórie. Závod v Novej Bani sa vyvíja spolu s ním a podporuje jeho poklady. Pozrite si ich!

Zdroj: Knauf Insulation