INZERCIA

Opäť bežíme pre zdravie detí. Tento raz v Banskej Bystrici

ČSOB nadácia pozýva už po druhý raz verejnosť na ČSOB Okruh zdravia. Pokračujeme tak v úspešnom projekte a po Bratislave sa bude bežať pre dobrú vec aj v Banskej Bystrici.

Akcia sa uskutoční už túto nedeľu 24. 6. 2012 v areáli parku pod Pamätníkom SNP. Za každé odbehnuté kolo prispeje ČSOB nadácia jedným eurom banskobystrickej Detskej fakultnej nemocnici.

Stretneme sa v Banskej Bystrici

Podujatie sa začína o 10,00 h. Bežci sa budú môcť poradiť s profesionálnymi trénermi, či vyskúšať si športové stroje. Opäť bude možnosť darovania krvi, ktorá následne bude použitá pre Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou v Banskej Bystrici. Sumu, ktorú bežci vybehajú, použije nemocnica na dofinancovanie kúpy prístroja videogastroskop, pomocou ktorého sa vykonávajú endoskopické vyšetrenia zažívacieho traktu u detských pacientov. Videogastroskop umožňuje efektívnu a priamu diagnostiku ochorení pažeráka, žalúdka a dvanástorníka v detskom veku.

Kto sa môže zúčastniť

Počíta sa každé odbehnuté či odkráčané kolo. Na dobrú vec môže svojím výkonom prispieť každý. Mamičkám alebo oteckom, ktorí budú tlačiť kočík, sa jedno kolo (cca 400 m) bude rátať za dve.

Tromfne Banská Bystrica Bratislavu?

ČSOB nadácia zorganizovala prvé podujatie ČSOB Okruh zdravia 2. 6. 2012 v Bratislave, počas ktorého účastníci spoločne odbehli a odkráčali 2 424 kôl v prospech Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Podarí sa Bystričanom počas ČSOB Okruhu zdravia tromfnúť Bratislavčanov a odbehnúť viac kôl? ČSOB nadácia ocenila aktivitu Bratislavčanov a zdravotníckemu zariadeniu nakoniec venovala vyššiu sumu, ako bol počet odbehnutých kôl. Na kvalitnejšiu liečbu detí sa prispelo čiastkou 10 000 €.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Testovali sme za vás, čo všetko vydržia solárne kolektory

Krupobitie v lete alebo ťažký sneh v zime im môžu dať poriadne zabrať.

Tlačové správy

Veľkonočné sviatky bez tráviacich problémov

Sviatky Veľkej noci prinášajú okrem duchovných hodnôt, návštevy rodín aj bohato prestreté stoly.

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.