SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Nová cesta farbenia vlasov

Na slovenský trh prichádzajú s talianskou vlasovou kozmetikou Philip Martin´s. Prinášajú klientom ucelený sortiment organických farieb a produktov starostlivosti o vlasy.

BRATISLAVA. Na slovenský trh prichádzajú s talianskou vlasovou kozmetikou Philip Martin´s. Prinášajú klientom ucelený sortiment organických farieb a produktov starostlivosti o vlasy. Profesionálne preškolený personál  vám v príjemnom prostredí vykoná farbenie vlasov podľa individuálnych požiadaviek a odporučí správne produkty na domáce použitie. Opýtali sme sa v čom spočíva jedinečnosť týchto nových produktov a manažérka salónu krásy Les Palisades, pani Henrieta Jankovičová nám odpovedala na pár otázok.

lp_reception2-r277_res.jpg

Prečo ste sa rozhodli priniesť organickú vlasovú kozmetiku? 

Stále viacej klientov sa začína orientovať práve na Bio potraviny a na všetko čo im v ich živote  prispeje k lepšiemu zdraviu. V súčasnosti je veľa alergií, ale klienti nechcú ustúpiť od zabehnutej starostlivosti o seba a svoj zovňajšok. To nás priviedlo k tomu, aby sme priniesli niečo, čím práve takýchto klientov potešíme.

Prečo práve Philip Martin´s?

Zamerali sme sa na organické značky, ktorých je celkom veľa. Zatiaľ sme sa zamerali na starostlivosť  o vlasy a vlasovú pokožku. Z možností, ktoré sme mali nám práve značka Philip Martin´s vyšla ako najlepšia. Farby a všetky produkty, ako sú šampóny, regenerácie a stylingové produkty, spĺňajú všetky predpoklady organickej kvality. Značka má celosvetovo uznávaný certifikát Ecocert, ktorý je udelený len spoločnostiam, ktoré spĺňajú prísne kritéria pri pestovaní a dodávaní ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva.

Vyskúšali ste tieto produkty?

Samozrejme, s rozhodovaním pri výbere novej značky to nie je ľahké. Väčšinu produktov som vyskúšala. Keďže ja sama si farbím vlasy, tak bolo dôležité zistiť, ako farbenie organickými farbami funguje, ako to prebieha, aké sú pocity. A odvtedy si vlasy nezafarbím ničím iným ako farbami Philip Martin´s. Produkty ako sú šampóny a regenerácie sa mi veľmi zapáčili z toho dôvodu, že keď chcem riešiť niekoľko problémov vlasov a vlasovej pokožky naraz, jednoducho si namiešam dva šampóny, urobím si z nich „kokteil“. Jedným umývaním riešim viacej potrieb.

philip martin´s

Čo sa Vám na farbení týmito farbami páči?

Najväčšia výhoda je práve to, že farby nie sú chemické, neobsahujú toxické látky, chemické konzervanty. Takže skutočne aj alergici si môžu teraz bez strachu farbiť vlasy. V prípade bielych vlasov je krytie 100% a to mám vyskúšané aj ja. Ďalšou výhodou je, že pri farbení sa vieme vyhrať s odleskami farieb podľa požiadaviek klientky. Napr. ja som bruneta a roky som bojovala s červenými odleskami na tmavohnedej farbe. Pri farbení práve týmito farbami sa mi podarilo zbaviť tohto problému. Farbenie prebieha rovnako ako pri ostatných farbách. Farba sa zmiešava s vyvíjačom v určitom pomere, to sa nanesie na vlasy a nechá pôsobiť potrebný čas. Ale to dámy, ktoré si farbia vlasy dôverne poznajú. Ako aj ten špecifický zápach, keď sedia a čakajú počas doby pôsobenia farby. Pri organickom farbení ich práve tohoto ušetríme.

Čo by ste odporučili klientom?

Netreba sa báť, treba vyskúšať. Všetkým nám záleží na zdraví a keď už nejaký problém máme, nezhoršujme si ho používaním nevhodných kozmetických prípravkov.

O tom, že značka Philip Martin´s, ktorú si pre svoju prácu vybrali v salóne krásy, je obľúbená svedčí aj skutočnosť, že osobný kaderník zosnulej Lady Diany  Pán Richard Dalton,  ktorý je v súčastnosti dvorným kaderníkom aj novej vojvodkyne Catherine, využíva pri svojej práci práve túto prírodnú vlasovú kozmetiku.

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa zaujímajú práve o organické produkty a chcú pre svoje telo a vlasy to najlepšie a zdraviu prospešné, nájdete to už v spomínanom bratislavskom salóne krásy. Milý a príjemný personál, s profesionálnym prístupom, vám kedykoľvek poradí. Môžete tak na vlastnej koži vyskúšať kvalitu farbenia organickými farbami a produktov Philip Martin´s. Viac informácií nájdete aj na www.lespalisades.sk

lp_hairdress..-r955_res.jpg

philip martin-r474_res.jpg

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


11 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


12 h

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug
SkryťZatvoriť reklamu