INZERCIA

Najaktívnejší bežec prekonal dĺžku trate maratónu

Uplynulá nedeľa sa v Banskej Bystrici niesla v znamení behu. Pod pamätníkom SNP sa zišlo 420 registrovaných účastníkov, ktorí sa rozhodli svojím športovým výkonom prispieť na dobrú vec. Za každé odbeh

Uplynulá nedeľa sa v Banskej Bystrici niesla v znamení behu. Pod pamätníkom SNP sa zišlo 420 registrovaných účastníkov, ktorí sa rozhodli svojím športovým výkonom prispieť na dobrú vec. Za každé odbeh

ČSOB nadácia venovala nemocnici 10 000 €


Účastníci odbehli, alebo odkráčali spolu 3 214 kôl. Počtom účastníkov i počtom odbehnutých kôl prekonali Bystričania výsledky bratislavského ČSOB Okruhu zdravia. ČSOB nadácia opäť ocenila aktívny prístup všetkých účastníkov, vybehanú a odkráčanú sumu strojnásobila a darovala sľúbených 10 000 € Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici na dofinancovanie nákupu prístroja videogastroskop, pomocou ktorého sa vykonávajú endoskopické vyšetrenia zažívacieho traktu u detských pacientov.

V Banskej Bystrici sa konala aj verejná finančná zbierka, ktorej výťažok tiež poputuje na dofinancovanie nákupu prístroja videogastroskop.

Pomohli aj darcovia krvi

Rovnako ako na bratislavskom ČSOB Okruhu zdravia mali aj v Banskej Bystrici účastníci podujatia možnosť darovať krv. Prísne podmienky pre darovanie krvi umožnilo darovať krv 17 darcom.

Zabehol 52 km pre kvalitnejšiu liečbu chorých detí

Veľká vďaka, obdiv a uznanie patrí vytrvalému bežcovi Patrikovi Spevákovi, ktorý počas podujatia absolvoval viac ako 120 kôl, čo znamená, že odbehol viac ako 52 kilometrov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

ZVOLEN: Zvolenčania myslia na zabezpečenie svojich domovov

Pri vlastnom bývaní je dôležité najskôr si ho ochrániť a až potom investovať do zariadenia.

Tlačové správy

Detské zúbky sú veda

Vedeli ste, že so starostlivosťou o detské zúbky treba začať už v tehotenstve, alebo dokonca ešte predtým?

Tlačové správy

Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách

Známy ružinovský projekt Jarabinky prichádza s jedinečnou zľavou 3000 € na vybrané 3-izbové byty.

Tlačové správy

Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?

Patríte k tým, ktorých znervózňuje hrozba konfliktu medzi USA a Severnou Kóreou?