SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kvalitná spolupráca pre podnikateľov bez rizika!

Každý deň nové informácie na portály WWW.ZNAMAFIRMA.SK

Mnoho podnikateľov sa s tým stretáva dnes a denne. Dodávať služby, ktoré bude zadávateľ ďalej predávať, môže byť riskatné. Obzvlášť ak je zadávateľská firma menej známa alebo ak nemáte so vzájomnou spoluprácou skúsenosť.

Hovoríte si, že ponuka, ktorá Vám bola dodaná, je príliš výhodná a lákavá? Kde ale máte zistiť, či ste stretli podvodníka alebo či je váš obchodný partner naozaj férový a za dobrú prácu je ochotný sa deliť o dobrý zisk?

Prvý server ponúkajúci hodnotenie dodávateľov či obstarávateľov zákaziek v SR. Vložte referencie k tým, s ktorými ste spolupracovali. Tým, že pomôžete ohodnotiť firmu pravdivou referenciou, urobíte veľkú službu všetkým ostatným.

Ak sa naučíte hodnotiť firmy, môžete sa spoľahnúť, že pri prečítaní zmluvy o spolupráci sa môžete presvedčiť na základe vložených skúseností na portály znamafirma.sk, či jednáte s férovým partnerom.

Po každej skúsenosti hodnoťte svojich partnerov, vytvorí sa tak kvalitné, férové ​​prostredie a Vám už sa nestane, že by ste prišiel o svoje peniaze. ZNÁMA FIRMA je viac než len slová, to sú zkušenostim, referencie a reálny obraz.


WWW.ZNAMAFIRMA.SK

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.

Tlačové správy

Vitajte v postapokalyptickom svete

Akú máte víziu, keď si predstavíte svet o 100-200 rokov?

Tlačové správy

NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu

Práve sa koná najväčšie biznis podujatie jesene. Na konferencii #akonato od Slovenskej sporiteľne debatujú významné osobnosti.