SME
Pondelok, 16. september, 2019 | Meniny má Ľudmila
INZERCIA

Kvalitná spolupráca pre podnikateľov bez rizika!

Každý deň nové informácie na portály WWW.ZNAMAFIRMA.SK

Mnoho podnikateľov sa s tým stretáva dnes a denne. Dodávať služby, ktoré bude zadávateľ ďalej predávať, môže byť riskatné. Obzvlášť ak je zadávateľská firma menej známa alebo ak nemáte so vzájomnou spoluprácou skúsenosť.

Hovoríte si, že ponuka, ktorá Vám bola dodaná, je príliš výhodná a lákavá? Kde ale máte zistiť, či ste stretli podvodníka alebo či je váš obchodný partner naozaj férový a za dobrú prácu je ochotný sa deliť o dobrý zisk?

Prvý server ponúkajúci hodnotenie dodávateľov či obstarávateľov zákaziek v SR. Vložte referencie k tým, s ktorými ste spolupracovali. Tým, že pomôžete ohodnotiť firmu pravdivou referenciou, urobíte veľkú službu všetkým ostatným.

Ak sa naučíte hodnotiť firmy, môžete sa spoľahnúť, že pri prečítaní zmluvy o spolupráci sa môžete presvedčiť na základe vložených skúseností na portály znamafirma.sk, či jednáte s férovým partnerom.

Po každej skúsenosti hodnoťte svojich partnerov, vytvorí sa tak kvalitné, férové ​​prostredie a Vám už sa nestane, že by ste prišiel o svoje peniaze. ZNÁMA FIRMA je viac než len slová, to sú zkušenostim, referencie a reálny obraz.


WWW.ZNAMAFIRMA.SK

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Atos sa stal členom IDSA

Cieľom je posilnenie bezpečnosti, založenej na správe identít

Tlačové správy

Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz

Zažite výnimočnú oslavu nového roka. Európa alebo exotika? Čo vás láka viac?

Tlačové správy

Tepelné čerpadlo - v lete schladí, v zime ohreje

Ešte ste o tepelnom čerpadle nepočuli?