INZERCIA

Prax nad zlato

Prax nad zlato


ČSOB Finančná skupina už po tretí raz otvára brány študentom vysokých škôl a ponúka šesťmesačnú prax vo všetkých odboroch finančníctva. Tí najšikovnejší môžu získať trvalé pracovné miesto. Dôkazom toho sú jedenásti kolegovia, ktorí v minulých dvoch rokoch vyšli práve z Trainee Programu ČSOB.

Šanca získať trvalé pracovné miesto

Trainee Program absolvovalo doteraz osemnásť vysokoškolákov, jedenásti sa vo finančnej skupine aj zamestnali. Šikovní študenti sa uplatnili na pozíciach marketingového špecialistu, analytika procesov, špecialistu pre korporátne úvery, pracovníka pre obchodnú podporu a distribúciu, špecialistu pre riadenie rizík či špecialistu predaja produktov obchodného financovania.

Čo je to Trainee Program ČSOB

Trainee Program ČSOB je 6 mesačná stáž v ČSOB Finančnej skupine. „Prihlásiť sa môže každý študent 4. alebo 5. ročníka vysokej školy, ktorý hovorí plynule po anglicky, má proklientsky výstup, dobré komunikačné schopnosti, kreativitu a najmä chuť učiť sa nové veci,“ povedala Jana Palenčárová, riaditeľka Odboru ľudských zdrojov ČSOB. Úspešní uchádzači si budú môcť následne vyskúšať, ako fungujú rôzne pracovné pozície v praxi, získať nové poznatky a skúsenosti, samostatne pracovať pod vedením špecialistov a manažérov, absolvovať odborné školenia a tí najšikovnejší trvalé pracovné miesto.


Ako sa prihlásiť

Študenti sa môžu prihlásiť jednoducho. Stačí zaslať svoj životopis na adresu kariera@csob.sk a do predmetu správy uviesť heslo „trainee program“. Uchádzači nájdu informácie aj na stránke www.csob.sk a na facebooku ČSOB Finančnej skupiny .

Aj Monika a Erik boli v Trainee Programe

Monika Kelemenová už viac ako rok pracuje na pozícii marketingovej špecialistky. Vo svojom odbore Bývanie a mobilita sa venuje oblasti hypoték. „Je to veľmi dynamická práca a dostávam v nej priestor na sebarealizáciu,“ tvrdí Monika.
Trainee programu sa zúčastnila ako študentka piateho ročníka Ekonomickej univerzity v Bratislave. Za pár mesiacov som sa naučila viac ako počas štyroch rokov brigádovania počas štúdia na vysokej škole,“ dopĺňa Monika. Počas stáže prešla všetkými oddeleniami banky, oboznámila sa s prácou v poisťovni, leasingu aj stavebnej sporiteľni. „Považujem to za výbornú skúsenosť, ktorú určite odporúčam všetkým piatakom, ktorým záleží na tom, akú pracovnú pozíciu získajú po ukončení vysokoškolského štúdia,“ povedala Monika Kelemenová.


Erik Krchňavý je Monikin priamy kolega a v ČSOB Finančnej skupine pracuje tretí mesiac.
Na pozíciu marketingového špecialistu so zameraním na hypotéky sa dostal rovnako ako Monika vďaka stáži. Trainee Program odporúčam každému študentovi, ktorý má záujem o oblasť financií, nebojí sa zodpovednosti a chce pracovať medzi ľuďmi, ktorí rozhodujú o kľúčových otázkach a smerovaní banky,“ povedal Erik.
Novú prácu si pochvaľuje, nie je preňho stereotypom a každý deň sa niečo nové naučí.
„Z banky mám veľmi dobrý pocit. Oceňujem pohodovú atmosféru a to, že sa zamestnanci finančnej inštitúcie na nič nehrajú,“ uzavrel Erik Krchňavý.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.

Tlačové správy

Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!

V Čerešne living pribudli nové byty so zvýhodnenou cenou pre prvých 15 záujemcov. Leto v Dúbravke bude teraz ešte sladšie.

Tlačové správy

Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí

Koľko minuli účastníci na našom najväčšom festivale?