INZERCIA

Študuj s FUN účtom a vyhraj tablet!

Ak snívaš o tom, mať už po škole a pracovať – rýchlo na to zabudni! Život, ktorý máš ako študent pred sebou, je neopakovateľný a treba si ho užiť naplno!

Študuj s FUN účtom a vyhraj tablet!

Ak snívaš o tom, mať už po škole a pracovať – rýchlo na to zabudni! Život, ktorý máš ako študent pred sebou, je neopakovateľný a treba si ho užiť naplno! Krúžkovice, život na „intráku“, množstvo nových kamošov či krušné chvíle počas skúškového obdobia – to všetko zažiješ len na výške.

Si na ňu pripravený?

Samozrejme, nejde o prichystanú aktovku, zastrúhané ceruzky alebo zabalenú desiatu J. Pripraviť by si sa mal na to, aby si počas školského roka mal čo najmenej starostí s peniazmi spojenými s bezstarostným študentským životom. Pre tento prípad Ti ponúkame perfektný študentský účet, ktorý môžeš využívať absolútne bezplatne (po predložení potvrdenia o návšteve školy).

S FUN účtom od ČSOB máš „vo vrecku“ tieto výhody:

- neobmedzený počet výberov z bankomatov ČSOB na Slovensku (keď si potrebuješ vytiahnuť napr. peniaze na „žúrku“ J),
- platby kartou v obchodoch na Slovensku i v zahraničí (napr. pri platení za kopírovanie študijných materiálov),
- medzinárodnú platobnú kartu VISA Electron, s ktorou môžeš realizovať najbezpečnejšie platby na internete (napr. pri platení lístku na vlak),
- možnosť ovládať svoj účet prostredníctvom smartphonu (aplikácie ČSOB SmartBanking) alebo internetbankingu.

Navyše, s naším FUN účtom môžeš ísť „do mínusu“ vždy, keď potrebuješ – k dispozícii máš finančnú rezervu na čokoľvek vo výške 300 € alebo 600 € (v prípade, že máš neočakávané výdavky).

Na založenie FUN účtu potrebuješ len:

- 2 doklady totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas alebo kartičku poistenca),
- doklad o dennom štúdiu na strednej, vyššej odbornej alebo vysokej škole (index, identifikačnú kartu študenta alebo potvrdenie o štúdiu) ak už máš 19 a viac rokov,
- ak máš menej ako 18 rokov, účet ti musí založiť zákonný zástupca.

S FUN účtom máš šancu vyhrať tablet!


Ak si do 31.10.2012 zriadiš náš FUN účet a do 18.11.2012 uskutočníš aspoň 1x transakciu platobnou kartou (platba za tovar alebo služby v obchode/internete), môžeš vyhrať perfektný tablet!

Checkuj našu Facebook stránku ČSOB – Spolu tvoríme bohatší svet - https://www.facebook.com/#!/csobfs , kde sa môžeš zapísať na FUN univerzitu, otestovať si svoje vedomosti a zistiť, či si študent Frajer, Ulievač alebo Nerd J a súťažíš pritom o ďalší tablet!
Študuj s naším FUN účtom a využívaj výhody, ktoré Ti iní budú závidieť.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartu Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.