INZERCIA

Fitness centrum iba pre ženy

Dámy, prekážajú Vám zvedavé pohľady mužov v bežných fitkách? Tak v tom prípade zbystrite pozornosť! Konečne sa aj na Slovensku našlo pre Vás riešenie. Volá sa Contours a je to fitness iba pre ženy.

BRATISLAVA. Dámy, prekážajú Vám zvedavé pohľady mužov v bežných fitkách? Tak v tom prípade zbystrite pozornosť!
Konečne sa aj na Slovensku našlo pre Vás riešenie. Volá sa Contours a je to fitness iba pre ženy.

„Aj u nás dozrel čas na takéto fitko. Každá žena, ktorej to spomeniem je nadšená“, hovorí šéftrénerka fitness štúdia Contours v Petržalke a Ružinove Júlia Šperková. „Naše fitko je iné hlavne v tom, že je len pre ženy. Pre tie ženy, ktoré sa hanbia ísť do zmiešaného fitka,  ktorým sú pohľady mužov nepríjemné a hlavne často ani nevedia, čo majú na ktorom stroji robiť.“

Aký je rozdiel medzi klasický fitkom a fitkom pre ženy? 

Spýtali sme sa  šéftrénerky fitness štúdia Contours, Júlie Šperkovej. „V klasickom fitku si zaplatíte vstup, permanentku alebo klubové členstvo a ďalej sa o Vás nikto nezaujíma. Ak chcete osobného trénera, musíte si priplatiť.  U nás je stále prítomná trénerka, ktorá ženy presne inštruuje, aby na strojoch nerobili niečo zle a túto výhodu majú klientky v rámci ceny vstupu. Toto fitness pre ženy je určené všetkým ženám,  pre ženy na materskej, pre ženy s nadváhou, pre ženy vo vyššom veku, pre ženy, ktoré nemajú čas cvičením stráviť dve hodiny v klasickom fitku. Základný program je postavený na jednoduchých cvičeniach, ktoré dámam zaberú asi 30min,  ďalej potom však môžu cvičiť , ako dlho chcú.

Chodia k nám študentky, ale aj 70 ročné dámy a ženy s rôznymi zdravotnými obmedzeniami, máme pani, ktorá bežne chodí o barlách ale aj mladú dámu, ktorá je hluchonemá.

Naše klientky majú rôzne ciele a podľa toho sa im aj uspôsobuje ich cvičebný program. Pani Ivetka k nám chodí rok a za ten čas sa jej podarilo dať dole neuveriteľných 30 kg nadváhy. "

dsc_0592-r928_res.jpg

Po úvodnej registrácii a založení osobnej karty čaká na Vás kruhový tréning na 8 posilňovacích strojoch a 8 aeróbnych stanovištiach – rebounderoch – čo sú vlastne odpružené podložky, aby ste si pri skákaní neničili kĺby. Špeciálne posilňovacie stroje sú prispôsobené ženskému telu, cvičenie na každom stroji trvá 45 sekúnd. Takže ak absolvujete dva okruhy pod dohľadom skúsenej trénerky, potrvá to necelých 30 minút a Vy môžete ísť domov a byť spokojná, že ste urobili niečo pre svoje zdravie a krásu. Pokiaľ však máte chuť, môžete cvičiť tak dlho, ako chcete.

„Ako bonus Vás v Contours Petržalka a Contours Ružinov čaká detský kútik, týždeň cvičenia zdarma, pravidelné meranie a váženie zariadením InBody, kde okrem celkovej hmotnosti sledujeme aj pomer svalstva a tuku vo Vašom tele. Dokážeme tak prispôsobiť cvičenie každej žene na mieru, tá ktorá potrebuje redukovať cvičí  inak ako tá, ktorá potrebuje spevňovať, prípadne nabrať trochu svalovej hmoty.“

„Pre všetky ženy máme pripravené aj samostatné skupinové cvičenia v maximálnom počte  5 – 7 žien. Sú to cvičenia na TRX lanách, cvičenia na BOSU – polovičná fitlopta, Insanity workout , od septembra bude pripravený kurz sebaobrany žien, cvičenia jogy, pilatesu...  tieto špeciálne cvičenia sú podrobne opísané na www.fitkoprezeny.sk kde nájdete aj rezervačný kalendár na konkrétne hodiny.“

ženské fitko

V ženskom fitness klube to vyzerá tak, že môžete konečne zabudnúť na nesplnené sny o vyformovanej postave a zdravšom tele.

Objednajte sa na úvodnú hodinu v Contours Petržalka alebo v Contours Ružinov a vyskúšajte ako to u nás chodí, načerpajte úžasnú atmosféru, uvoľnite endorfíny a budete sa cítiť výborne.

Pozrite sa ako to v Contours vizerá na tomto videu: http://www.youtube.com/watch?v=xTf7lueJLrQ&feature=relmfu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€

Kúpou ročného predplatného ušetríte až 44% oproti týždennému za 1€.

Tlačové správy

Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke

Má vlastnú pekáreň a rozšírený sortiment farmárskych a bio výrobkov.

Tlačové správy

Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson

Millennials are the largest pool of potential employees, and the most attractive because of their high education level.

Tlačové správy

Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?

Známy šéfkuchár Vojto Artz prezradil, čo bude hýbať svetom gastronómie v roku 2018.