INZERCIA

Najúspešnejší ČSOB Okruh zdravia bol v Prešove

Najúspešnejší ČSOB Okruh zdravia bol v Prešove

Rekordný počet účastníkov prispel počtom odbehnutých kôl k výslednej sume 10 000 EUR, ktorú ČSOB nadácia venovala Fakultnej nemocnici J.A. Reimana v Prešove na nákup inkubátora. Počtom zabehnutých kôl tak Prešovčania prekonali podujatia v Bratislave a Banskej Bystrici. Špeciálne uznanie si zaslúži 77-ročná účastníčka, ktorá v nedeľu svižnou chôdzou odkráčala v kroji 18 kôl.

V Prešove zabehli najviac

Viac ako 800 účastníkov odbehlo, alebo odkráčalo 8 500 kôl, pričom jedno kolo malo približne 400 metrov. ČSOB nadácia bola pripravená prispieť nemocnici na nákup inkubátora jedným eurom za každé odbehnuté alebo odkráčané kolo, no nakoniec sa rozhodla oceniť aktívny prístup Prešovčanov a venovať neonatologickému oddeleniu na nákup prístroja okrúhlu sumu vo výške 10 000 EUR.
Do akcie sa zapojili všetky vekové kategórie, ako aj zamestnanci nemocnice na čele s riaditeľom MUDr. Radoslavom Čuhom, ktorý odbehol 30 kôl. Dobrú vec prišla aktívne podporiť aj reprezentantka SR v atletike a majsterka Slovenska v maratóne Katarína Berešová.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá

Tlačové správy

Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni

Krátko po otvorení formátu KOCKA mini v Prešove otvára slovenská investičná skupina M-MARKET obchodné centrum aj v Starej Ľubovni.

Tlačové správy

Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu

HB Reavis, medzinárodný developer slovenského pôvodu, predstavuje svoj najnovší viacúčelový komplex Stanica Nivy na veľtrhu MAPIC.