INZERCIA

Najúspešnejší ČSOB Okruh zdravia bol v Prešove

Najúspešnejší ČSOB Okruh zdravia bol v Prešove

Rekordný počet účastníkov prispel počtom odbehnutých kôl k výslednej sume 10 000 EUR, ktorú ČSOB nadácia venovala Fakultnej nemocnici J.A. Reimana v Prešove na nákup inkubátora. Počtom zabehnutých kôl tak Prešovčania prekonali podujatia v Bratislave a Banskej Bystrici. Špeciálne uznanie si zaslúži 77-ročná účastníčka, ktorá v nedeľu svižnou chôdzou odkráčala v kroji 18 kôl.

V Prešove zabehli najviac

Viac ako 800 účastníkov odbehlo, alebo odkráčalo 8 500 kôl, pričom jedno kolo malo približne 400 metrov. ČSOB nadácia bola pripravená prispieť nemocnici na nákup inkubátora jedným eurom za každé odbehnuté alebo odkráčané kolo, no nakoniec sa rozhodla oceniť aktívny prístup Prešovčanov a venovať neonatologickému oddeleniu na nákup prístroja okrúhlu sumu vo výške 10 000 EUR.
Do akcie sa zapojili všetky vekové kategórie, ako aj zamestnanci nemocnice na čele s riaditeľom MUDr. Radoslavom Čuhom, ktorý odbehol 30 kôl. Dobrú vec prišla aktívne podporiť aj reprezentantka SR v atletike a majsterka Slovenska v maratóne Katarína Berešová.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.