SME
Nedeľa, 24. október, 2021 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

ASKO vylepšilo predajne v Poprade aj Prievidzi

Bratislava 13. septembra (TASR-OTS) - Prevádzky sú po znovuotvorení vzdušnejšie, ponúknu aj širší sortiment Inovovaných predajní ASKO nábytok sa dočkali už aj v Prievidzi a Poprade. Sieť ...

Bratislava 13. septembra (TASR-OTS) - Prevádzky sú po znovuotvorení vzdušnejšie, ponúknu aj širší sortiment

Inovovaných predajní ASKO nábytok sa dočkali už aj v Prievidzi a Poprade. Sieť obchodov s nábytkom aj bytovými doplnkami tak ponúkne vyšší komfort nakupovania už v šiestich mestách.

Zmeny predajní súvisia s novým majiteľom siete, ktorú prevzala nemecká spoločnosť Porta s viac ako 100-ročnou tradíciou v tomto segmente. Dôležitosť slovenskej časti biznisu podčiarkuje aj to, že predajne chodí osobne otvárať konateľ spoločnosti pán Kurt Jox. "Značka ASKO nábytok je na Slovensku už veľmi dobre zavedená, a preto sme sa aj po akvizícii spoločnosti rozhodli zachovať názov. Hlavné zmeny však súvisia s novým sortimentom, ktorý ponúkame a komfortom pre zákazníkov, ktorý je na prvom mieste," povedal Jox pri otvorení predajne v Poprade.

Všetky predajne na Slovensku tak prechádzajú postupnými inováciami, ktoré sa realizujú za plnej prevádzky. Mení sa najmä sortiment, kedy ASKO nábytok ponúka nové značky aj modely, výrazne sa posilnil sortiment bytových doplnkov. "Zmenou prešla aj celá filozofia predajní, sú vzdušnejšie a jednoduchšie na orientovanie pre zákazníka," vysvetľuje regionálny riaditeľ pre východné Slovensko Ondrej Pasztor. "Aj v Poprade a Prievidzi rozširujeme ponuku módnych i klasických sedacích súprav, spální či obývacích izieb. Práve teraz sú stále aktuálne a zaujímavé detské izby pre malých, ale aj väčších školákov," dodal. K dispozícii sú teraz riešenia akoby šité na mieru nielen pre ľudí, ktorí sa snažia nakúpiť predovšetkým za dobrú cenu, ale aj pre milovníkov exkluzívnejších produktov.

Zásadnými zmenami prechádza všetkých sedem predajní ASKO na Slovensku. Zmeny sa dejú postupne, najskôr sa vynovili predajne v Bratislave a Trenčíne, pokračovalo sa Nitrou a Košicami a ako posledné pribudli obchody v Poprade a Prievidzi. Všade tam sa zákazníci môžu tešiť na nielen výrazne vynovený interiér, zodpovedajúci najmodernejším štandardom, ale aj na výrazné rozšírenie sortimentu a služieb.

Tie sa taktiež posúvajú na vyššiu úroveň, kvôli čomu musel všetok personál prejsť novými špecializovanými školeniami. Na Slovensko sa tak dostáva formát predaja, s ktorým majú noví majitelia ASKO skúsenosti v celej Európe. "Som hrdý na každý tím v každom meste, pretože ich pracovitosť a odhodlanie pomohli, aby všetky zmeny prebehli bezproblémovo," uviedol Kurt Jox.

Zmenu privítali aj samotní zákazníci a s novou podobou predajní ASKO sú spokojní. "Po znovuotvorení predajní si spontánne pochvaľujú nové služby, vzhľad i ponuku sortimentu. Sme presvedčení, že rovnaká bude aj reakcia v mestách, kde sa chystáme nové prevádzky otvoriť," povedal Jox.

Zásadne sa mení aj ponuka plánovaných kuchýň od poradenstva až po širokú škálu sortimentu, ktorý bude po novom k dispozícii. V rámci prestavby ASKO nábytok preto vzniká aj úplne nové kuchynské štúdio s 3D plánovaním. Zákazníkom poradcovia vypracujú kompletnú vizualizáciu projektu, čo im umožní virtuálne nahliadnuť do vysnenej kuchyne ešte pred jej samotnou inštaláciou. Keďže výmena, či kúpa kuchyne je dlhodobou investíciou, pri ktorej treba dávať pozor aj na najmenšie detaily, špeciálne vyškolení odborníci sú pripravení zodpovedať prakticky akékoľvek otázky zákazníkov. "Ponúkame niekoľko značiek plánovaných kuchýň – Nobilia, Pino, Decodom, Express a zároveň vlastný rad kuchýň pod názvom A Line. Plánovanie zahŕňa prípravu pre prípojky, možnosť výberu elektrospotrebičov od rôznych dodávateľov za výhodné podmienky, či ponuku drezov a rôznych typov batérií," upozorňuje na detaily Karel Zajac, manažér kuchynských štúdií ASKO nábytok pre SR aj ČR. Zmena v oblasti kuchýň je podľa neho jedným z najlepších ukážok, ako vyzerá nové, lepšie ASKO.ji pop

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


4 h

Zo všetkých krajín V4 autá do dvoch rokov najviac zdraželi na Slovensku.


22. okt

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 22. okt
Skryť Zatvoriť reklamu