SME
Utorok, 10. december, 2019 | Meniny má Radúz
INZERCIA

Recepty Internetová kuchárka

Veľké množstvo dobrých receptov a zaujímavých nápadov na prípravu jedál a gastronomických špecialít domácej kuchyne. Recepty pre každodennú kuchyňu sú prehľadne radené do jednotlivých kategórií.

Slovenský internetový portál Pozri.sk ktorý sa špecializuje na vyhľadávanie internetových stránok, ponúka taktiež široký záber viacerých tematických sekcií (ako napr. domáce a zahraničné spravodajstvo, aktuálna a dlhodobá predpoveď počasia, autobazár, reality, inzercia, horoskopy, humor a ďalšie), kde jednej k najobľúbenejších patrí právom sekcia RECEPTY.

Za nie príliš dlhé obdobie, kedy bola stránka http://recepty.pozri.sk uvedená do činnosti sa na tomto webe zozbieralo veľké množstvo dobrých receptov a zaujímavých nápadov na prípravu jedál a gastronomických špecialít domácej kuchyne, pričom obsahová náplň stránky sa každým dňom postupne rozširuje a pribúdajú ďalšie chutné receptov pre začiatočníkov i pokročilých.
Recepty pre každodennú kuchyňu sú prehľadne radené do jednotlivých kategórií a zrozumiteľne delené do príslušných podkategórií. Nechýbajú recepty na predkrmy a chuťovky, špeciality z mäsa i bezmäsité jedlá, ryby, polievky, šaláty, cestoviny a pizza, múčniky, dezerty, omáčky, prílohy a nátierky, nápoje a sirupy, či recepty pre deti.

Prehľad v orientovaní sa v obsahovej štruktúre receptov podporuje fulltextové vyhľadávanie jednotlivých receptov, či už podľa názvu receptu alebo potrebných ingrediencií pre jeho prípravu. Jednoduchý prehľad umožňuje možnosť zobrazenia najlepšie hodnotených či najnovšie vložených receptov na stránke.
Príťažlivosť stránky pozitívne ovplyvňuje aj prevažujúce množstvo receptov so sprievodnými fotkami k receptu, či už výsledného náhľadu na recept, alebo fotiek z jeho prípravy, čím si môže užívateľ vytvoriť lepšiu predstavu o recepte.

Veľký dôraz je okrem iného kladený aj na kvalitu obsahovej aktualizácie stránky čo zabezpečuje pravidelné ručné kontrolovanie novo vložených receptov. Za kvalitou obsahu nezaostáva ani samotný dizajn a jednoduchosť potrebných úkonov pri vkladaní nového receptu tak, aby sa bežný užívateľ vedel na stránke prehľadne zorientovať a aby sa vkladanie nového receptu predstavovalo čo najjednoduchšou záležitosťou. Pri vkladaní receptu je užívateľovi nápomocný aj online šepkár, ktorý urýchľuje vkladanie jednotlivých ingrediencií receptu.

Príťažlivou a vítanou výhodou pre registrovaného užívateľa je možnosť si z obľúbených receptov vytvoriť svoju vlastnú kuchársku knihu. Pomocou tejto sympatickej možnosti si tak užívateľ zabezpečí jednoduchší a rýchlejší prístup k vybraným receptom a svoje favorizované jedlá má tak k dispozícii na jednom mieste bez opätovného vyhľadávania.

Bez množstva ďalších výstižných slov možno obľúbenosť stránky Recepty prezentovať jednou vetou: „Množstvo príťažlivých receptov na stránke zaručuje opätovný návrat užívateľov.“

Stránka patrí do skupiny serverov Pozri.sk, ďaľšie stránky skupiny sú aj Reality, Autobazar, Inzeráty, Horoskopy, TV program, Správy, Počasie.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

ŠKODA AUTO Slovensko vysadila v Petržalke stromovú alej

Výsadba stromovej aleje v Petržalke je ukončená.

Zamestnanci ŠKODA AUTO SLOVENSKO priložili ruku k dielu a v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta Slovenska Bratislavy sadili stromy na Starohájskej ulici v Petržalke.
Tlačové správy

Predíďte úniku dokumentov. Označkujte ich

V dobe elektronických dokumentov je odhalenie ich úniku a prevencia proti nemu zložitejšia.

Tlačové správy

Nákup darčekov môže byť tento týždeň výhodnejší

Váš vianočný rozpočet sa nemusí bezpodmienečne zrútiť ako domček z kariet.