INZERCIA

ČSOB odpúšťa 3 mesačné splátky hypotéky

Najviac manželských párov si berie hypotéku v popradskom regióne (64,25%), naopak najmenej v Bratislave (40,18%). V hlavnom meste má hypotéku najviac slobodných klientov - až 45,93%.

Najviac manželských párov si berie hypotéku v popradskom regióne (64,25%), naopak najmenej v Bratislave (40,18%). V hlavnom meste má hypotéku najviac slobodných klientov (45,93%), rozvedení zase prevyšujú ostatné regióny v Banskej Bystrici a okolí (13,73%).

Dominujú manželské páry

Najčastejšie si hypotéku berú manželské páry (vo všetkých regiónoch), s výnimkou bratislavského kraja. Tam prevažujú jednotlivci, ktorí sú v ostatných regiónoch druhou najpočetnejšou skupinou. Spoločnú hypotéku si berú aj partneri, ktorí nie sú manželmi (druh/družka). Najviac ich je v Banskej Bystrici a okolí, najmenej v Bratislave.

Najmladší a najstarší klient s hypotékou

Najmladší klient, ktorý si zobral hypotéku v ČSOB, má 19 rokov. Splácať ju bude 30 rokov. Naopak, najstarší má 61 rokov a úver si zobral na 4 roky.

Priemerná hypotéka

Priemerná výška hypotéky v rámci celého Slovenska je podĺa štatistík ČSOB 46 066 €. Suma sa líši v jednotlivých regiónoch. Najvyššia je v Bratislave a okolí (64 354 €), naopak najnižšia v Banskej Bystrici (36 458 €). Od výšky hypotéky závisí aj priemerná mesačná splátka, ktorá je najvyššia v bratislavskom regióne (405 €) a najnižšia v Banskej Bystrici (242 €).

Odpúšťame 3 mesačné splátky

S hypotékou od ČSOB získajú klienti 3 splátky bez zaplatenia. Každá z odpustených splátok môže byť až do výšky 500 €. S našou hypotékou tak môžu klienti na splátkach ušetriť až 1 500 €, získať výhodnú úrokovú sadzbu, za spracovanie úveru neplatia poplatok a úver im schválime už do 24 hodín.Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.