SME
Pondelok, 20. máj , 2019
INZERCIA

SEO články z dielne Unikum Solutions

Je to jedna z veľmi podstatných aktivít zlepšovania pozícií. Musíte sa o ňu starať pravidelne a zároveň nie umelo.

Boj o prvé pozície vo vyhľadávačoch je kľúčová činnosť mnohých agentúr. Nie je tomu inak ani v prípade Unikum Solutions. Pracujeme na zlepšovaní pozícií v Googli či Sezname pre mnohých klientov.

Súboj nikdy nekončí

Veľmi známa skratka SEO v rozpísanej forme "search engine optimization", v preklade optimalizácie pre vyhľadávače obsahuje viacero činností. Základne môžeme optimalizáciu rozdeliť na 2 podstatné časti: optimalizácia samotného webu, jeho štruktúra, forma a obsah a na strane druhej je to postavenie samotnej stránky voči ostatným. Tým sa myslí jej dôležitosť, známosť ale aj návštevnosť.

Klientom pripravujeme taktiku na mieru

Aj v rámci optimalizácie pre vyhľadávače musíme pristupovať ku klientom individuálne. Môžeme to demonštrovať na konkrétnom príklade. Pre web Stavkovanie oslovujeme relevantné weby so športovou tématikou. Taktiež článkami prispievame na stránky s určitou váhou a kvalitným obsahom. Texty obsahuju vopred určené kľúčové slová, odkazujúce na web klienta.


Je to jedna z veľmi podstatných aktivít zlepšovania pozícií. Musíte sa o ňu starať pravidelne a zároveň nie umelo. Nám sa podarilo každému klientovi zvýšiť pozície v organickom vyhľadávaní na základné kľúčové slová o niekoľko desiatok pozícií, samozrejme, ak na to bol priestor. V budúcnosti sa budeme zaoberať udržaním týchto priečok a zlepšovaní pozícii menej zásadných, no stále dôležitých kľúčových slov z webov našich klientov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Do finále McDonald´s Cupu postúpili mladí Vranovčania

Krajským kolom v Sabinove prešli suverénnym spôsobom. .

Tlačové správy

Atos poukázal na spotrebu mobilných aplikácií

Atos zoradil tridsiatku najpopulárnejších mobilných aplikácií sveta podľa spotreby energie.

Spotreba 30 populárnych aplikácií
Tlačové správy

Slovenskí právnici partnermi právnickej kancelárie CMS

Petra Čorba Stark a Michal Huťan sú od mája partnermi bratislavskej pobočky renomovanej medzinárodnej právnickej kancelárie CMS.