INZERCIA

V ČSOB Stavebnej sporiteľni ponúkame uzatvorenie zmluvy za 1 €

V ČSOB Stavebnej sporiteľni ponúkame uzatvorenie zmluvy za 1 €


Zmluvu o stavebnom sporení môžete v týchto dňoch uzatvoriť omnoho výhodnejšie. Na zľavovom portáli www.zlavadna.sk ponúkame až 97,5 % zľavu z poplatku za jej uzatvorenie. Všetko sa dá vybaviť z pohodlia domova.

Namiesto 40 € len 1 €

Tí, ktorí plánujú uzavrieť zmluvu o stavebnom sporení, môžu v týchto dňoch poriadne ušetriť. ČSOB Stavebná sporiteľňa ponúka výraznú zľavu vo výške 97,5 % z poplatku za uzatvorenie zmluvy. Namiesto 40 € zaplatí klient len 1 €. Akcia trvá do najbližšieho pondelka 15.10. 2012.

Kupón garantuje 97,5% zľavu

Zľavový kupón v hodnote 1 € si môžu záujemcovia kúpiť a získať tak zľavu z poplatku v období od 8.10. do 15.12. 2012. Cena kupónu je poplatkom za uzatvorenie zmluvy.
Kupón sa dá následne uplatniť pri uzatvorení zmluvy o stavebnom sporení prostredníctvom online aplikácie na internetovej stránke https://www.csob.sk/predajss/Default.aspx

Uzatvorením zmluvy môžete získať v tomto roku štátnu prémiu až 66,39 € a garantovaný úrok vo výške 2% počas celej doby sporenia. V rámci akciovej ceny si môžete zvoliť výšku cieľovej sumy od 1 500 € až do 66 000 €.

Jednoduché uzatvorenie zmluvy

Online aplikácia je pre klientov dostupná počas celého roka. Na uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení sa dá využiť aj Infolinka 0800 111 303. Klientom je zároveň k dispozícii poradenská sieť a sieť pobočiek.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.