INZERCIA

V ČSOB Stavebnej sporiteľni ponúkame uzatvorenie zmluvy za 1 €

V ČSOB Stavebnej sporiteľni ponúkame uzatvorenie zmluvy za 1 €


Zmluvu o stavebnom sporení môžete v týchto dňoch uzatvoriť omnoho výhodnejšie. Na zľavovom portáli www.zlavadna.sk ponúkame až 97,5 % zľavu z poplatku za jej uzatvorenie. Všetko sa dá vybaviť z pohodlia domova.

Namiesto 40 € len 1 €

Tí, ktorí plánujú uzavrieť zmluvu o stavebnom sporení, môžu v týchto dňoch poriadne ušetriť. ČSOB Stavebná sporiteľňa ponúka výraznú zľavu vo výške 97,5 % z poplatku za uzatvorenie zmluvy. Namiesto 40 € zaplatí klient len 1 €. Akcia trvá do najbližšieho pondelka 15.10. 2012.

Kupón garantuje 97,5% zľavu

Zľavový kupón v hodnote 1 € si môžu záujemcovia kúpiť a získať tak zľavu z poplatku v období od 8.10. do 15.12. 2012. Cena kupónu je poplatkom za uzatvorenie zmluvy.
Kupón sa dá následne uplatniť pri uzatvorení zmluvy o stavebnom sporení prostredníctvom online aplikácie na internetovej stránke https://www.csob.sk/predajss/Default.aspx

Uzatvorením zmluvy môžete získať v tomto roku štátnu prémiu až 66,39 € a garantovaný úrok vo výške 2% počas celej doby sporenia. V rámci akciovej ceny si môžete zvoliť výšku cieľovej sumy od 1 500 € až do 66 000 €.

Jednoduché uzatvorenie zmluvy

Online aplikácia je pre klientov dostupná počas celého roka. Na uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení sa dá využiť aj Infolinka 0800 111 303. Klientom je zároveň k dispozícii poradenská sieť a sieť pobočiek.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartou Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.