SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Infrasauna – moderný všeliek

Infrasauna umožňuje rýchle a pohodlné chudnutie, pomáha pri liečbe astmy, reumy, kožných ochorení, vďaka malým rozmerom sa dokonale hodí aj do menších domácností a je finančne nenáročná.

Mali ste náročný deň? Chcete vypustiť všetko z hlavy a uvoľniť sa? Zrelaxujte v pohodlí vášho domova pomocou infrasauny.

Infrasauna predstavuje moderný spôsob saunovania. Na rozdiel od klasickej sauny prehrieva telo do hĺbky a zbaví ho tak škodlivín oveľa efektívnejšie. Vďaka nižším teplotám (do 60°C) sa v nej príjemne dýcha a je vhodná i pre ľudí so srdcovocievnymi problémami.
Infrasauna prináša technológiu infračerveného žiarenia z nemocníc, bližšie k bežným požívateľom. Liečivé účinky infračerveného žiarenia sa v medicíne osvedčili najmä pri liečbe reumy, artrózy, artritídy, astmy, kožných ochorení a nespavosti. Pravidelný pobyt v infrasaune navyše posilní vašu imunitu, zbaví vás celulitídy, spáli tuky a zníži váš cholesterol.

Tento medicínsky výdobytok si teraz môžete do svojho bytu ľahko zaobstarať, vďaka obchodu marimex. Nejde pri tom vôbec o finančne náročnú záležitosť. Inštalácia je taktiež jednoduchá. Infrakabínka nezaberie viac miesta ako, jeden meter štvorcový a dá sa pohodlne umiestniť v kúpeľni, spálni či na chodbe. Vďaka jej rozmerom a rekordne krátkemu času nahrievania sú i prevádzkové náklady minimálne. Infrasauny marimex zaručujú maximálny komfort a pohodlie a vďaka módnemu dizajnu skrášlia i váš byt alebo dom.

Navštívte obchod marimex.sk a urobte si zo saunovania každodennú záľubu. Vyberte si z bohatej ponuky infrasáun tú svoju a na únavu navždy zabudnite.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.