SME
Pondelok, 20. máj , 2019
INZERCIA

Materský projekt spoločnosti Unikum

Online marketingová agentúra sa stará aj o svoj materský projekt, o internetový obchod predávajáci skate a street obuv.

Spomedzi bežných klientov spoločnosti Unikum sa vymyká jeden prípad. Online marketingová agentúra sa stará aj o svoj materský projekt, o internetový obchod Footshop.sk. Ten už viac ako rok úspečne pôsobí na Českom i Slovenskom trhu.

Stavali eshop na zelenej lúke

S prácou na projekte začínali takmer pred rokom a pol. Najschodnejším riešením ako rýchlo a efektívne začať, bolo využitie "cudzieho" CMS. Content management system, v slovnčine môžeme preložiť ako redakčný systém. Ten následne vyžadoval množstvo úprav obsahu, štruktúry a formy. Jednak bolo nevyhnutné ho prispôsobiť uživateľom, a druhá nemenej nutná časť spočívala v opimalizácii pre vyhľadávače.

Prispôsobovali web Googlu

Kvalitná prezentácia pre obchod pôsobiaci len na internete je kľúčový faktor celého biznisu. Musí byť v prvom rade jednoducho vyhľadateľný. V súčasnosti sa už na mnoho kľúčových slov nachádza web na popredných pozíciach na Googli. Pre získanie tejto pozície museli tím Unikum, okrem iného, upravovať kód stránky a zlepšiť tzv. on-page SEO faktory. Algoritmy oboch vyhľadávačov sú veľmi podobné a tak sú korektné nadpisy, titulky či prelinkovanie v rámci webu nevyhnutné kroky ako nastaviť stránky obchodu pre čo najlepšie zobrazovanie v oboch vyhľadávačoch.

V blízkej budúcnosti plánuje Unikum nasadiť vlastné CMS, a ktorý ponúka neporovnateľne lepšie funkcie než systém využívaný dnes.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Do finále McDonald´s Cupu postúpili mladí Vranovčania

Krajským kolom v Sabinove prešli suverénnym spôsobom. .

Tlačové správy

Atos poukázal na spotrebu mobilných aplikácií

Atos zoradil tridsiatku najpopulárnejších mobilných aplikácií sveta podľa spotreby energie.

Spotreba 30 populárnych aplikácií
Tlačové správy

Slovenskí právnici partnermi právnickej kancelárie CMS

Petra Čorba Stark a Michal Huťan sú od mája partnermi bratislavskej pobočky renomovanej medzinárodnej právnickej kancelárie CMS.