SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Chcete zatočiť s nestabilným eurom? Dovoľte mu zarábať!

Neistá situácia na finančnom trhu, nepredvídateľný vývoj ekonomiky a tak často skloňovaná (ne)stabilita eura. Čo s tým?!

Neistá situácia na finančnom trhu, nepredvídateľný vývoj ekonomiky a tak často skloňovaná (ne)stabilita eura. Čo s tým?! Isto si i vy kladiete otázku, ako chrániť svoje úspory pred znehodnotením. Investujte! Skvelá príležitosť sa práve ponúka. Jej výhodnosť je však časovo limitovaná.

Aj vy uprednostňujete investície do reálnej hodnoty? Snažíte sa svoje peniaze zhodnocovať bez zbytočného rizika? Stavte na istotu! Zlatou investíciou je kúpa kvalitnej nehnuteľnosti, ktorá má výnimočný potenciál pre budúce zhodnotenie. Takúto príležitosť teraz ponúka bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ. Jednou z jeho neopakovateľných výhod je územie rezidencií, ktoré patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie lokality v Bratislave. Navyše táto investícia je už teraz overená trhom – I. etapa komplexu na jar tohto roku lámala rekordy v rýchlosti predaja!

Nadštandardné bývanie na jednej z najlukratívnejších adries mesta. Kvalitná nadčasová architektúra. Vynikajúca poloha v centre mesta a zároveň pri chránenej oblasti Horský park. Jedinečná kombinácia výhod komfortného mestského štýlu a nekonečných možností aktívneho trávenia voľného času v prírode. Bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ si celkom podmanil bratislavský realitný trh. Už I. etapa výstavby spôsobila veľký rozruch a byty nachádzali svojich majiteľov okamžite. Ktorý z projektov sa môže pochváliť, že dva bytové domy predá len za 3 mesiace, ešte pred štartom výstavby? A II. etapa práve prichádza na trh! Akú lepšiu referenciu si môže budúci investor vôbec priať?

Prestíž projektu Rezidencie MACHNÁČ a jedinečnosť lokality vyzdvihol aj Prof. Ing. arch. Štefan Šlachta PhD, hlavný architekt mesta Bratislava 2006 – 2011, ktorý uviedol:

Nie je dom ako dom. Dobrý dom musí vytvárať príjemný pocit domova, musí poskytovať radosť z bývania. Tie najlepšie domy majú ešte niečo navyše: pekné prostredie, sú ekonomicky riešené a poskytujú krásny výhľad. Ako tieto domy na Machnáči...“

 „Od začiatku projektu kladieme dôraz na jedinečnosť bývania a prepojenie s prírodou chránenej oblasti Horský park a okolitých areálov Borovicový lesík, Zeleň pri vodárni a Bôrik. Pre tých, ktorí túžia po bývaní na vyššej životnej úrovni a v srdci prírody, vytvárame priateľské bývanie. Jeho hodnota bude v budúcnosti stále rásť. Plánovaná výsadba viac ako 146 stromov a vyše 1 127 drevín vytvorí príjemné prostredie parkových úprav na úrovni moderného rodinného domu,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

Zeleň reprezentuje trvalú hodnotu, ktorej je v aglomerácii, akou je Bratislava, veľký nedostatok a preto predstavuje skutočný luxus. Aj názvy domov sú inšpirované okolitou prírodou – Borovica, Breza, Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa. Emotívny zážitok z bývania v harmónii s prírodou umocní borovicový, javorový či gaštanový hájik v rámci komplexu.

„Projekt Rezidencie MACHNÁČ sa pýši rekordmi v predajnosti. Nová ponuka bytov v II. etape je opäť stredobodom záujmu. Ohlas je skutočne mimoriadny, už teraz registrujeme viac ako 50 záujemcov. Ich počet každým dňom rastie. Odporúčam preto všetkým, aby nezmeškali príležitosť, kedy si je ešte z čoho vyberať. Výborné uvádzacie ceny platia iba do 30.11.2012,“ uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja z maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk.

Kde chce byť vaša investícia zhodnotená? Kde vy chcete byt?
www.tuchcembyt.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu