SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Koľko stojí chata v Tatrách?

Vypadnúť cez víkend do tichej prírody je na nezaplatenie. Dýchať čerstvý vzduch, mať od všetkého pokoj. Jednoducho kvalitne zrelaxovať pred pracovným týždňom je snom mnohých.

Najobľúbenejšia oáza oddychu
Najvyhľadávanejšia lokalita na dopĺňanie energie je u nás oblasť Vysokých Tatier. Krajina vysokých končiarov, nekonečných zelených lúk a blahodárne kvalitného vzduchu. V zime poteší neďaleká pestrá ponuka najlepších slovenských lyžiarskych stredísk, v lete zas stovky kilometrov turistických chodníkov rôznych náročností. Navyše do Slovenského raja je to len na skok. Skrátka raj na zemi. Aspoň pre nás na Slovensku.

Pre menej náročných
V okolí Tatier nájdete množstvo rekreačných chát, chalúp či rodinných domov. Líšia sa veľkosťou, vybavením a samozrejme aj úrovňou komfortu. Tieto a ešte niektoré ďalšie sa premietajú do výslednej ceny nehnuteľnosti vhodnej na relaxačné pobyty. Jednoduchšie a menšie reality v Poprade a okolí, pod našim najvyšším pohorím, sa vám môže podariť kúpiť od hranice 40-tisíc Eur. Budete však musieť oželieť garáž, kompletne murovanú stavbu či plne funkčnú kúpelňu a kuchyňu. Na druhej strane, si môžete zamilovať romanticky pôsobiace staršie či novšie drevenice.

Maximálne pohodlie pod Tatrami
Našu najlákavejšiu turistickú oblasť navštevujú aj turisti, ktorí nemajú dôvod si odopierať komfort luxusu, ba naopak veľmi radi si ho dožičia. Pár rokov dozadu bol dokonca nedostatok luxusných realít v prešovskom kraji, blízko Tatier. Časy sa menia. Dnes rastú chaty najmä pre ekonomicky zdatnejších rekreantov, niet sa však čomu čudovať, sú to oni, kto nosia financie do turistického priemyslu. Moderné chaty a zruby, vhodné aj na dlhšie pobyty sa v podtatranskej lokalite pohybujú od 100-tisíc eur vyššie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

23 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan