SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš
INZERCIA

Inzeráty zadarmo

Internetový bazár s možnosťou bezplatného pridávania inzerátov, prehľadne radených do jednotlivých kategórií. Samozrejmosťou je možnosť vložiť k inzerátu fotografie....

Slovenský internetový bazár http://inzeraty.pozri.sk sa prezentuje ako prehľadná a dizajnovo príťažlivá inzertná stránka, internetový bazár s možnosťou bezplatného pridávania inzerátov, prehľadne radených do jednotlivých kategórií. Samozrejmosťou je možnosť vložiť k inzerátu fotografie, ktoré sa automaticky zmenšia a optimalizujú pre rýchlejšie načítanie.
Stránka svojim užívateľom poskytuje a ponúka široký priestor pri predaji či kúpe, v prehľadnej a rýchlej forme. Jednoduchosť v orientovaní sa v množstve zaujímavých inzertných ponúk na stránke podporuje zrozumiteľné delenie jednotlivých inzerátov do príslušných kategórií ako napríklad kategória auto-moto, práca, reality, detské potreby, šport, počítače, elektronika a ďalšie obsahové kategórie.

Rýchlej orientácii v inzercii napomáha aj možnosť výberu voľby najnovšie vložených inzerátov najnovšie inzeráty, ale aj možnosť vyhľadávania inzerátov podľa kľúčového slova.

Okrem obsahovej aktualizácie stránky je veľký dôraz kladený aj na jednoduchosť orientovania sa v jednotlivých kategóriách ktoré inzercia ponúka, ako aj na technickú zrozumiteľnosť užívateľských úkonov potrebných pri vkladaní vlastných inzertných ponúk.Pomocou a zárukou pre správne vloženie inzerátu je pre užívateľa pochopiteľná krátka nápoveda pri políčkach pre vloženie nadpisu, textu inzerátu a ďalších potrebných údajov, ktoré užívateľa upozornia napríklad na optimálnu dĺžku textu vkladaného inzerátu a podobne. Vloženie vlastnej inzercie sa tak pre užívateľa stáva nenáročným a jednoduchým úkonom. Pridať inzerát zadarmo.

Stránka disponuje tisíckami aktuálnych inzerátov, ktoré sú v pravidelných častých intervaloch ručne kontrolované a aktualizované. V súvislosti s dôslednou kontrolou tak stránka obsahuje len minimálny počet inzerátov propagujúcich pochybné služby, inzerátov poskytujúcich zavádzajúce informácie, či duplicitných inzerátov.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Stránka patrí do skupiny serverov Pozri.sk, ďaľšie stránky skupiny sú aj Reality, Autobazar, Horoskopy, TV program, Správy, Počasie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu

Patríte medzi majiteľov malých kuchýň? Tak určite viete, ako je niekedy ťažké navrhnúť jej priestor tak, aby sa do nej vše vošlo.

Tlačové správy

​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile

Ahoj vtáčik, si tu? Gorila ti radosť z Vianoc nepokazí. Priatelia sa dali dokopy a vyrobili vtipnú kvízovú hru o známych kauzách.