INZERCIA

ABSOLUT prináša posledné turné Swedish House Mafia

Značka ABSOLUT sa stala hlavným sponzorom záverečnej šnúry koncertov megaúspešnej housovej formácie Swedish House Mafia, s ktorou už má tento rok za sebou aj vydarenú kreatívnu spoluprácu.

Značka ABSOLUT sa stala hlavným sponzorom záverečnej šnúry koncertov megaúspešnej housovej formácie Swedish House Mafia, s ktorou už má tento rok za sebou aj vydarenú kreatívnu spoluprácu. Na pražský koncert SHM sa navyše vďaka ABSOLUT môžu dostať aj slovenskí fanúšikovia!

Spojeniu dvoch svetoznámych švédskych značiek na poslednom svetovom turné skupiny predchádzal ešte začiatkom tohto roka spoločný kreatívny projekt, ktorého výsledkom je skladba Greyhound. Svoj najnovší singel aj s videoklipom totiž Swedish House Mafia vyprodukovala exkluzívne pre ABSOLUT a pri jeho tvorbe sa nechala inšpirovať práve rovnomenným drinkom z dielne švédskej vodky.

Greyhound sa s aktuálne viac ako dvadsaťpäť miliónmi prehratí online stal jedným z celosvetovo najznámejších projektov ABSOLUT. Sponzorstvo globálneho turné One Last Tour, ktoré potrvá od novembra 2012 do marca 2013, však spoluprácu so Swedish House Mafia posunulo až k doposiaľ vôbec najväčším aktivačným kampaniam značky.
„Špičková tanečná hudba a originálne drinky idú ruka v ruke, preto sa tešíme, že na koncertoch SHM dotvorí ABSOLUT po celom svete atmosféru pre viac ako 500.000 ľudí,“ hovorí Lenka Bačková, brand manager značky ABSOLUT.
ABSOLUT sa však na poslednej koncertnej šnúre Swedish House Mafia nebude iba nalievať na baroch. Spoločne so skupinou značka organizuje aj exkluzívne pre- a after-party, stretnutia fanúšikov s hudobníkmi a rôzne promo aktivity. Pre slovenských fanúšikov Swedish House Mafia má ABSOLUT pripravených viac ako VIP 15 lístkov, ktoré môžu vyhrať v špeciálnej aplikácii na facebookovej stránke Absolut Vodka Slovakia, ale aj v partnerskej súťaži Fun rádia. Zodpovedaním jednoduchej otázky týkajúcej sa videoklipu ku singlu Greyhound sa tak víťazní šťastlivci môžu tešiť na jedinečný koncertný zážitok 29. novembra v Prahe.

„Naša spolupráca s ABSOLUT sa zatiaľ niesla v neuveriteľne kreatívnom duchu, preto sa tešíme, že sa tento vzťah rozvinul až do veľkého partnerstva pre nás výnimočnej tour. Greyhound, ktorý zaznie na každom z koncertov, preto bude aj malou oslavou našej úspešnej kooperácie,“ hovorí Steve Angello z housového DJského tria. Spojenie so Swedish House Mafia je pre značku ABSOLUT pokračovaním viac ako 30-ročnej tradície kreatívnej spolupráce s významnými osobnosťami sveta hudby, výtvarného umenia či módy. Bližšie informácie o turné Swedish House Mafia a dátumy jednotlivých koncertov nájdete na http://www.onelasttour.com.

Pite s rozumom, len od 18 rokov!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

BILLA Slovensko zavádza nové ekologickejšie tašky

Spoločnosť BILLA Slovensko uvádza v týchto dňoch do svojich predajní ekologické plastové a papierové tašky.

Tlačové správy

Študenti architektúry SvF STU predstavili návrh obnovy paláca

Študenti Stavebnej fakulty STU - Bc. M. Prášilová, Bc. A. Škodak, Bc. T. Tŕnik predstavili širšej verejnosti návrhy obnovy paláca.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - vlastnené bežnými ľuďmi

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 13. vydanie.

Tlačové správy

Lanovka môže vrátiť Smokovce na lyžiarsku mapu

Lanovkové prepojenie Hrebienka so Skalnatým Plesom zapadá do systému ekologickej integrovanej dopravy v Tatrách.