INZERCIA

Vianoce na splátky

V ČSOB si môžete namodelovať úver podľa vlastných predstáv

Vianočné obdobie už tradične patrí k obdobiam v roku, počas ktorého je zvýšený záujem o možnosť získať peniaze prostredníctvom spotrebných úverov. V predaji zaznamenávame až dvojnásobný nárast v porovnaní s ostatnými mesiacmi v roku. Spotrebné úvery si najčastejšie berú klienti vo veku 30 až 40 rokov, no vo zvýšenej miere využívajú túto možnosť financovania aj ostatné vekové kategórie.

Krajší domov na Vianoce

Počas vianočného obdobia si klienti zvykli prostredníctvom účelového úveru na bývanie zaobstarať zariadenie a vybavenie domácnosti, ako napríklad bielu či čiernu techniku. Počet účelových úverov tak stále narastá, hoci naďalej prevládajú neúčelové úvery.

Priemerná výška úveru klienta v ČSOB je 4 až 6 tisíc € a v priemere ho pláca 5 rokov.

Spotrebný úver od ČSOB s výhodami a benefitmi

Klienti majú možnosť využiť zľavy a zvýhodnenia, ktoré v rámci aktuálne prebiehajúcej kampane ponúkame. V ČSOB môžu momentálne získať 100% zľavu z poplatku za poskytnutie, čím ušetria desiatky až stovky eur, férovú úrokovú sadzbu a možnosť namodelovať si výšku splátky a úveru podľa svojich predstáv a potrieb.

Úver získajú klienti už počas jednej návštevy pobočky. Nemusia zakladať nehnuteľnosť, nepotrebujú ručiteľa či spolužiadateľa, ani potvrdenie o príjme. Úrokovú sadzbu si môžu klienti dokonca znížiť o 1% tak, že budú svoj bežný účet aktívne využívať.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.

Tlačové správy

Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!

V Čerešne living pribudli nové byty so zvýhodnenou cenou pre prvých 15 záujemcov. Leto v Dúbravke bude teraz ešte sladšie.