SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bazár, inzeráty zadarmo nBazar.sk

Bezplatný inzertný server nBazar.sk je určený pre občiansku aj podnikateľskú inzerciu. Užívateľom je na tomto prehľadnom mieste umožnené jednoduché vyhľadávanie či vloženie inzerátov.

Bezplatný inzertný server nBazar.sk je určený pre občiansku i podnikateľskú inzerciu. Vložiť inzerát je pre užívateľa umožnené veľmi jednoducho a prehľadne.

Bazár nie je žiadnym spôsobom úzko špecializovaným inzertným serverom, vďaka čomu tu nájdete takmer všetko na čo si spomeniete, čo hľadáte. Stačí sa len pozrieť na širokú ponuku jednotlivých kategórií a im prislúchajúcich podkategórií. Vybrať si môžete napríklad kategóriu autá, reality, elektro, oblečenie, práca, nábytok, zvieratá, mobily a množstvo iných, kde nájdete a môžete inzerovať nespočetné množstvo tovarov a služieb. Stránka svojim užívateľom poskytuje a ponúka široký priestor pri predaji či kúpe, v prehľadnej a rýchlej forme. Stránke nemožno opomenúť ani príťažlivý dizajn. Vaše inzeráty môžu obsahovať až niekoľko fotografií.

Inzerentom je na stránke prehľadným spôsobom umožnené vyhľadávať široké spektrum predmetov, služieb a iného majetku a jednoduchým spôsobom inzerovať akýkoľvek tovar a služby, ktoré spĺňajú pravidlá inzercie.
Pre rýchle a zrozumiteľné vyhľadanie inzerátu výrazne napomáha prehľadné triedenie jednotlivých inzertných ponúk do relevantných kategórií. Nenáročným úkonom je taktiež pre užívateľa vloženie konkrétneho inzerátu, čomu je nápomocný jednoduchý formulár na pridanie inzerátu, a to bez nutnosti registrovania sa na inzertnom serveri. Behom pár sekúnd tak užívateľ môže vložiť zadarmo vlastný inzerát.

I keď registrácia nie je pre vkladanie inzerátov nutná, užívateľ má možnosť sa bezplatne na serveri nBazar.sk zaregistrovať , čím získa prístup k výhodným funkciám ako napr. predvyplnený formulár pri vkladaní ďalšej inzertnej ponuky, možnosť rýchleho zmazania či upravovania svojich inzerátov, celkový prehľad o inzerátoch, grafy a podobne.

Výhodnou a vyhľadávanou službou, ktorá sa u inzerentov teší veľkej obľube patrí taktiež funkcia vyhľadávací agent. Táto služba, ktorá nie je podmienená registráciou, vyhľadá a upozorní užívateľa na novo vložené inzeráty, ktoré spĺňajú kritéria ktoré si užívateľ pre hľadané inzeráty zvolil. Vyhľadávací agent tak šetrí čas užívateľa a o nájdení hľadaného typu inzerátu ho upozorní emailom.

Vďaka pravidelným intervalom dôsledného kontrolovania a aktualizovania vkladaných inzerátov, inzertný bazár nBazar.sk veľmi výrazne eliminuje počet inzerátov propagujúcich pochybné služby, inzerátov poskytujúcich zavádzajúce informácie, či duplicitných inzerátov.

Nový prehľadný inzertný server nBazar.sk doporučujeme užívateľom už len vyskúšať, porovnať a presvedčiť sa tak o kvalitnej, jednoduchej a bezplatnej inzercii, ktorú stránka a jej funkcie ponúkajú.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma

Bol to ťažký rok a my sme naozaj poslúchali. Zaslúžime si mikulášsku nádielku!

Tlačové správy

Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali

Až polovica mladých fajčiarov nemá problém kúpiť si tabakové výrobky sama.

Tlačové správy

Podcast: Jeden lístok, veľa tratí

Vypočujte si rozhovor s Mirkou Miškechovou, tvárou a hlasom kampane SAD Trenčín.