SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Apartmány vo Vysokých Tatrách lákajú stále viac

Nádherná prírodná scenéria našich veľhôr láka domácich aj turistov. Niet divu. Nedotknuté časti prírody bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo poskytujú dokonalé prostredie pre relax.

Apartmány vo Vysokých Tatrách lákajú stále viac Nádherná prírodná scenéria našich veľhôr láka domácich aj turistov. Niet divu. Nedotknuté časti prírody bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo poskytujú dokonalé prostredie pre relax.

Po neštastí začali stavať

Po ničivej víchrici vo Vysokách Tatrách, ktorá sa rýchlosťou približne 200 kilometrov za hodinu prehnala pohorím a zanechala hlboké rany, sa mnoho investorov pustili do budovania komplexov, hotelov či rezidencií. Hoci sa to ochranárom v niektorých prípadoch vôbec nepozdávalo, prednosť dostali developeri. Nebolo to len na škodu. Ponuka atraktívnych realít v popradskom okrese dostala chýbajúci glanc.

Boom v Tatranskej i Veľkej Lomnici

Tatranská Lomnica leží v úpätí Lomnického štítu a je výborným východiskovým bodom pre celé Vysoké Tatry. Tie máte ako na dlani pri výhľade z okolitých apartmánov a chát. Ich krásu môžete vnímať dokonca aj z golfového rezortu v neďalekej Veľkej Lomnici. Ten zdvihol štandard v lokalite a je lákadlom pre turistov aj našincov.

Všetko niečo stojí

Za novučičké reality v prešovskom kraji slúžiace na oddych a rekreáciu vo Vysokých Tatrách si priplatíte. Za moderný dvojizbový apartmán, samozrejme s balkónom, v luxusných novostavbách priamo pod najvyššími vrchmi Slovenska zaplatíte približne 150 000 eur. Záleži na ktorom poschodí by ste radi bývali a poskytovaných službách komplexu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.