SME
Piatok, 13. december, 2019 | Meniny má Lucia
INZERCIA

Unikum radí, ako zvládnuť firemnú komunikáciu na Facebooku

Klientom poskytujeme informácie, akým spôsobom vytvoriť a spravovať firemnú stránku a akým spôsobom na nej komunikovať.

Unikum Solutions je firma špecializujúca sa na oblasť webdesignu, internetového marketingu a poradenstva v týchto oblastiach. Významnú súčasť našej činnosti tvorí marketing na sociálnych sieťach, hlavne na Facebooku. Klientom poskytujeme informácie, akým spôsobom vytvoriť a spravovať firemnú stránku a akým spôsobom na nej komunikovať.

V závislosti na dohode buď pripravíme komunikačný manuál v súlade s celkovou marketingovou stratégiou danej firmy, pričom o jeho ďalší vývoj a implementáciu sa následne stará sám klient, alebo sami preberieme komplexnú správu stránky vrátane pravidelnej tvorby komunikačného plánu a jeho implementácie.

Komunikáciu je treba plánovať vopred

Komunikačný plán predstavuje plán obsahu a časový harmonogram aktivity na firemnej facebookovej stránke na určité obdobie. Obsahuje konkrétne príspevky na jednotlivé dni vrátane potrebných príloh, napríklad obrázkov či videa. Aby ste sa vyhli poklesu záujmu zo strany fanúšikov, je dôležité dbať na rozmanitosť príspevkov. Napríklad u nášho významného klienta - zľavového portálu - príspevky tvoria nielen jednotlivé zľavy od Jožka, ale aj rôzne informácie, zaujímavosti a vtipy. Na tvorbe príspevkov sa podieľa marketingový špecialista spoločne s grafikom, čo zaručuje ich originalitu.

Pripravený komunikačný plán následne implementujeme – jednotlivé príspevky zverejňujeme v súlade so stanoveným časovým harmonogramom. Tým naša práca nekončí, staráme sa tiež o nadväzujúcu komunikáciu. Je dôležité v najkratšom možnom čase reagovať na komentáre, ktoré si to vyžadujú, teda odpovedať na otázky a vyjadriť sa i k prípadným negatívnym komentárom. Len tak zaistíme potrebnú mieru interakcie, spokojnosť fanúšikov a nárast ich počtu a tým nárast potenciálnych zákazníkov Vašej firmy.
Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kam na výlet so svojimi známymi

Darovať možete aj kúsok Slovenska.

Tlačové správy

First moment Turecko: Využite zľavy na špičkové hotely

First moment zľavy do Turecka očakáva veľa dovolenkárov. Ušetrite za top hotely.

Tlačové správy

Slovenské Vianoce kedysi a dnes

Aké boli a aké sú Vianoce dnes.