SME
Pondelok, 20. máj , 2019
INZERCIA

Unikum radí, ako zvládnuť firemnú komunikáciu na Facebooku

Klientom poskytujeme informácie, akým spôsobom vytvoriť a spravovať firemnú stránku a akým spôsobom na nej komunikovať.

Unikum Solutions je firma špecializujúca sa na oblasť webdesignu, internetového marketingu a poradenstva v týchto oblastiach. Významnú súčasť našej činnosti tvorí marketing na sociálnych sieťach, hlavne na Facebooku. Klientom poskytujeme informácie, akým spôsobom vytvoriť a spravovať firemnú stránku a akým spôsobom na nej komunikovať.

V závislosti na dohode buď pripravíme komunikačný manuál v súlade s celkovou marketingovou stratégiou danej firmy, pričom o jeho ďalší vývoj a implementáciu sa následne stará sám klient, alebo sami preberieme komplexnú správu stránky vrátane pravidelnej tvorby komunikačného plánu a jeho implementácie.

Komunikáciu je treba plánovať vopred

Komunikačný plán predstavuje plán obsahu a časový harmonogram aktivity na firemnej facebookovej stránke na určité obdobie. Obsahuje konkrétne príspevky na jednotlivé dni vrátane potrebných príloh, napríklad obrázkov či videa. Aby ste sa vyhli poklesu záujmu zo strany fanúšikov, je dôležité dbať na rozmanitosť príspevkov. Napríklad u nášho významného klienta - zľavového portálu - príspevky tvoria nielen jednotlivé zľavy od Jožka, ale aj rôzne informácie, zaujímavosti a vtipy. Na tvorbe príspevkov sa podieľa marketingový špecialista spoločne s grafikom, čo zaručuje ich originalitu.

Pripravený komunikačný plán následne implementujeme – jednotlivé príspevky zverejňujeme v súlade so stanoveným časovým harmonogramom. Tým naša práca nekončí, staráme sa tiež o nadväzujúcu komunikáciu. Je dôležité v najkratšom možnom čase reagovať na komentáre, ktoré si to vyžadujú, teda odpovedať na otázky a vyjadriť sa i k prípadným negatívnym komentárom. Len tak zaistíme potrebnú mieru interakcie, spokojnosť fanúšikov a nárast ich počtu a tým nárast potenciálnych zákazníkov Vašej firmy.
Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Do finále McDonald´s Cupu postúpili mladí Vranovčania

Krajským kolom v Sabinove prešli suverénnym spôsobom. .

Tlačové správy

Atos poukázal na spotrebu mobilných aplikácií

Atos zoradil tridsiatku najpopulárnejších mobilných aplikácií sveta podľa spotreby energie.

Spotreba 30 populárnych aplikácií
Tlačové správy

Slovenskí právnici partnermi právnickej kancelárie CMS

Petra Čorba Stark a Michal Huťan sú od mája partnermi bratislavskej pobočky renomovanej medzinárodnej právnickej kancelárie CMS.