INZERCIA

Záujem o stavebné sporenie rastie

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent.

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent. Je pravdepodobné, že bilancia na konci roka rozdiel ešte zvýši.

Stavebné sporenie sa teší obľube
Krajšie bývanie vďaka stavebnému sporeniu je čoraz populárnejšie. Kým v roku 2011 sa uzatvorilo 14 923 zmlúv, za prvých desať mesiacov tohto roka to bolo už 17 617 zmlúv s cieľovou sumou vyše 334 miliónov €.
Priemerný vek sporiteľa je 36 rokov a o niečo viac sporia ženy (52%) ako muži (48%).

Stále v pluse

So stavebným sporením od ČSOB Stavebnej sporiteľne je klient stále v pluse. Každý rok získava štátnu prémiu, pričom v roku 2012 je jej maximálna výška 66,39 €, čo je 10 % z ročného vkladu. Vklady sa úročia aj 2% ročným úročením.

Bezplatné vypovedanie už po 2. roku len u nás

ČSOB Stavebná sporiteľňa ako jediná stavebná sporiteľňa na Slovensku ponúka bezplatné vypovedanie zmluvy alebo výber časti nasporenej sumy medzi 2. a 6. rokom sporenia. Ak sa klient už po dvoch rokoch rozhodne použiť nasporené peniaze na stavebný účel, jeho zhodnotenie dosiahne až 7,65 % p.a.

Zároveň až do 15. decembra ponúkame 100 % zľavu na poplatku za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení.

Uzatvorenie zmluvy z pohodlia domova

Ako jediná stavebná sporiteľňa ponúkame uzatvorenie zmluvy "online ". Klient tak nemusí nikam chodiť a všetko potrebné vybaví rýchlo a jednoducho prostredníctvom online aplikácie. Dokumenty sú následne doručené kuriérom alebo poštou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku

Zanzibar, ostrov tyrkysovej a priezračnej vody, bieleho piesku a skvelého jedla

Tlačové správy

Intímna hygiena – celoročná záležitosť

Letné horúčavy, kúpanie, hudobné festivaly, cestovanie – to sú nám známe situácie.

Tlačové správy

Rastie nám pokrivená generácia?

Zhrbené hlavy nad mobilmi či tabletmi niekoľko hodín denne. Čo hovorí odborník

Tlačové správy

Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji

Projekty na rozvoj cestovného ruchu majú šancu získať prostriedky od Pivovaru Šariš, ktorý patrí do spoločnosti Pivovary Topvar.