INZERCIA

Záujem o stavebné sporenie rastie

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent.

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent. Je pravdepodobné, že bilancia na konci roka rozdiel ešte zvýši.

Stavebné sporenie sa teší obľube
Krajšie bývanie vďaka stavebnému sporeniu je čoraz populárnejšie. Kým v roku 2011 sa uzatvorilo 14 923 zmlúv, za prvých desať mesiacov tohto roka to bolo už 17 617 zmlúv s cieľovou sumou vyše 334 miliónov €.
Priemerný vek sporiteľa je 36 rokov a o niečo viac sporia ženy (52%) ako muži (48%).

Stále v pluse

So stavebným sporením od ČSOB Stavebnej sporiteľne je klient stále v pluse. Každý rok získava štátnu prémiu, pričom v roku 2012 je jej maximálna výška 66,39 €, čo je 10 % z ročného vkladu. Vklady sa úročia aj 2% ročným úročením.

Bezplatné vypovedanie už po 2. roku len u nás

ČSOB Stavebná sporiteľňa ako jediná stavebná sporiteľňa na Slovensku ponúka bezplatné vypovedanie zmluvy alebo výber časti nasporenej sumy medzi 2. a 6. rokom sporenia. Ak sa klient už po dvoch rokoch rozhodne použiť nasporené peniaze na stavebný účel, jeho zhodnotenie dosiahne až 7,65 % p.a.

Zároveň až do 15. decembra ponúkame 100 % zľavu na poplatku za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení.

Uzatvorenie zmluvy z pohodlia domova

Ako jediná stavebná sporiteľňa ponúkame uzatvorenie zmluvy "online ". Klient tak nemusí nikam chodiť a všetko potrebné vybaví rýchlo a jednoducho prostredníctvom online aplikácie. Dokumenty sú následne doručené kuriérom alebo poštou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartu Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.