INZERCIA

Záujem o stavebné sporenie rastie

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent.

ČSOB Stavebná sporiteľňa zaznamenala zvýšený záujem o stavebné sporenie. V porovnaní s vlaňajškom evidujeme len do októbra tohto roka nárast o 18 percent. Je pravdepodobné, že bilancia na konci roka rozdiel ešte zvýši.

Stavebné sporenie sa teší obľube
Krajšie bývanie vďaka stavebnému sporeniu je čoraz populárnejšie. Kým v roku 2011 sa uzatvorilo 14 923 zmlúv, za prvých desať mesiacov tohto roka to bolo už 17 617 zmlúv s cieľovou sumou vyše 334 miliónov €.
Priemerný vek sporiteľa je 36 rokov a o niečo viac sporia ženy (52%) ako muži (48%).

Stále v pluse

So stavebným sporením od ČSOB Stavebnej sporiteľne je klient stále v pluse. Každý rok získava štátnu prémiu, pričom v roku 2012 je jej maximálna výška 66,39 €, čo je 10 % z ročného vkladu. Vklady sa úročia aj 2% ročným úročením.

Bezplatné vypovedanie už po 2. roku len u nás

ČSOB Stavebná sporiteľňa ako jediná stavebná sporiteľňa na Slovensku ponúka bezplatné vypovedanie zmluvy alebo výber časti nasporenej sumy medzi 2. a 6. rokom sporenia. Ak sa klient už po dvoch rokoch rozhodne použiť nasporené peniaze na stavebný účel, jeho zhodnotenie dosiahne až 7,65 % p.a.

Zároveň až do 15. decembra ponúkame 100 % zľavu na poplatku za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení.

Uzatvorenie zmluvy z pohodlia domova

Ako jediná stavebná sporiteľňa ponúkame uzatvorenie zmluvy "online ". Klient tak nemusí nikam chodiť a všetko potrebné vybaví rýchlo a jednoducho prostredníctvom online aplikácie. Dokumenty sú následne doručené kuriérom alebo poštou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Testovali sme za vás, čo všetko vydržia solárne kolektory

Krupobitie v lete alebo ťažký sneh v zime im môžu dať poriadne zabrať.

Tlačové správy

Veľkonočné sviatky bez tráviacich problémov

Sviatky Veľkej noci prinášajú okrem duchovných hodnôt, návštevy rodín aj bohato prestreté stoly.

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.