SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Zimný Urban Market v Cvernovke so zľavami od Shooos.sk

V decembri 2012 prebehne už druhý ročník akcie, ktorej cieľom je priniesť na Slovensko novinky z oblasti módy a oblečenia. Akcia má názov Urban Market a organizuje ju organizácia Čerstvé ovocie.

V decembri 2012 prebehne už druhý ročník akcie, ktorej cieľom je priniesť na Slovensko novinky z oblasti módy a oblečenia. Akcia má názov Urban Market a organizuje ju nezisková organizácia Čerstvé ovocie. Prebehne posledný predvianočný víkend 14.-16. decembra v bratislavskej Cvernovke. Shooos.sk tu bude mať svoje zastúpenie.

Festivalová zľava od Shooos.sk

Na všetky topánky vystavené na Urban Markete bude platiť zľava 10% pri ich zakúpení na mieste.


Internetový obchod Shooos.sk bude na Urban Markete 2012 ponúkať novinky na Slovensku. Je to napríklad mestská obuv z Francúzska – Palladium, tiež novinky z dielne českej značky Botas, zvlášť kolekcia tenisiek Botas 66 a obuv Chrome, ktorá je in medzi cyklokuriérmi a všetkými bajkermi. (prinesieme aj niekoľko batohov a kuriérskych tašiek – bude z čoho si vybrať)

Nezabudnite: Posledný víkend pred Vianocami. Trh s urban vecičkami – Galleria Cvernovka. Na stránke www.shooos.sk si môžete pozrieť niektoré produkty, na ktoré si uplatníte festivalovú zľavu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.