INZERCIA

Ačko-travel.sk, zahájil predaj dovoleniek na leto 2013

Ponuky na dovolenky leto 2013 sú už k dispozícii. Na jednom mieste si môžete porovnať ponuky viac ako 130 cestovných kancelárií.

Spoločnosť Ačko-travel.sk je cestovná agentúra, ktorá zastupuje viac ako 70 slovenských a českých cestovných kancelárií, a viac ako 60 rakúskych a nemeckých CK. Takto široká ponuka dovoleniek je k dispozícii na pobočkách spoločnosti ( Bratislava, Senica, Levice ) alebo na web stránke www.acko-travel.sk. Viete si tak veľmi rýchlo a pohodlne porovnať ponuku jednotlivých cestovných kancelárií a nestrácať čas behaním po niekoľkých pobočkách.
Dôležité je, že cena je rovnaká, ako keby ste si dovolenku kupovali priamo u organizátora. Ačko-travel.sk akceptuje aj vernostné zľavy jednotlivých cestovných kancelárií, či zľavové kupóny, ktoré si môžete pri objednávke zájazdu uplatniť.
Okrem veľkého množstva cestovných kancelárií si viete vyberať dovolenku aj podľa typu dopravy - letecky, autobusom alebo vlastnou dopravou. Stále obľúbenejšie sú aj plavby na mori.
V decembri spoločnosť spustila call centrum pre podporu internetového predaja dovoleniek na čísle: 0850 123 723. K dispozícii sú Vám vyškolení, ale hlavne scestovaní operátori, ktorí Vám veľmi ochotne poradia pri výbere Vašej dovolenky.
Ponuka na internete je obohatená o ďalšie dôležité informácie, ako je popis destinácií a dovolenkové info, ktoré zahŕňa informácie o priemerných teplotách v oblasti, aktuálne počasie, doklady potrebné na cestovanie, či možnosti fakultatívnych výletov.

A aká je tento rok ponuka dovoleniek?
V ponuke cestovných kancelárií nájdete množstvo osvedčených destinácií. Dovolenka Turecko, Bulharsko, Španielsko, Taliansko a samozrejme neodmysliteľná ponuka v Chorvátsku, Egypte a Tunisku.
Skvelou novinkou bude dovolenka na Severnom Cypre. Výborné miesto na dovolenku. O tom, čo Vás čaká pri návšteve tejto destinácie, si môžete prečítať na blogu o cestovaní klikniacestuj.sk.
Ďalšou zaujímavou novinkou bude dovolenka v Albánsku. Krajina, kde sa cestovný ruch len rozvíja, Vám určite dokáže ponúknuť viac, než od nej čakáte.

Tešíme sa na Vaše požiadavky. Nezabudnite, že dovolenka leto 2013 je už v predaji.

Kolektív Ačko-travel.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.