INZERCIA

Chcete sa seriózne zoznámiť? Zoznamka Stretni.sk je pre Vás

Nechcete zostať cez sviatky sám? Chcete sa s niekým seriózne zoznámiť, ale nedarí sa vám to? Tak vyskúšajte inovatívne funkcie v internetovom zoznamovaní.

V dnešnej dobe je nájdenie nového a hlavne vhodného celoživotného partnera čoraz ťažšie. Denno-denne hľadáme a vymýšľame nové možnosti, ako sa s niekým zoznámiť. Jednou z možností je aj internetova zoznamka Stretni.sk. Nie každý má čas vyjsť do ulíc a „čakať“, kým ho niekto osloví.Neustály kolotoč životných povinností a problémov nám to mnohokrát neumožňuje. Preto je pre veľa ľudí pohodlnejšie, keď si večer sadnú za počítač a začnú si s niekým písať.

Zoznamka Stretni.sk a výhody internetovej komunikácie

Výhodou internetovej komunikácie je to, že si môžete dôkladne premyslieť to, čo chcete napísať a ako chcete na dané otázky odpovedať. Pri bežnej konverzácii to nie je možné. Ďalšou výhodou je, že môžete komunikovať s viacerými ľuďmi naraz, bez toho, aby ste museli ísť von.

Tri druhy zoznámenia

Internetová zoznamka Stretni.sk je ideálne miesto pre tých ľudí, ktorí hľadajú svoju životnú lásku, priateľstvo, kamaráta na športovanie, alebo sa chcú profesne zoznámiť.

Osobnostný profil počíta zhody partnerov

Po vyplnení profilu a pridaní fotografie sa váš úspech na zoznámenie zvyšuje. Prečo? Ľudia hľadajú niekoho, koho by bližšie spoznali ešte pred tým, ako mu napíšu. Chcú vidieť, ako daný človek vyzerá, aké je znamenie, čomu sa rád venuje vo voľnom čase, či majú niečo spoločné. Výhodou tejto zoznamky je aj to, že po dôkladnom vyplnení vášho profilu vám Stretni.sk vyberie ľudí, ktorí majú spoločné alebo podobné záujmy.
Zaujali vás možnosti, ktoré ponúka zoznamka Stretni.sk? Tak neváhajte, registrujte sa teraz a pripojte sa k viac ako 14 000 ľuďom, ktorí sa chcú zoznámiť.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu

Z väčších rozmerov a dlhšieho rázvoru modelu Allspace ťaží celá posádka a aj batožinový priestor.

Tlačové správy

3 pravidlá pre lepší dôchodok

Tretina našich dôchodcov má penziu od 305 do 410 €. Ak sa obávate, či vám taký dôchodok bude stačiť, nespoliehajte sa len na štát.

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá