INZERCIA

Chcete sa seriózne zoznámiť? Zoznamka Stretni.sk je pre Vás

Nechcete zostať cez sviatky sám? Chcete sa s niekým seriózne zoznámiť, ale nedarí sa vám to? Tak vyskúšajte inovatívne funkcie v internetovom zoznamovaní.

V dnešnej dobe je nájdenie nového a hlavne vhodného celoživotného partnera čoraz ťažšie. Denno-denne hľadáme a vymýšľame nové možnosti, ako sa s niekým zoznámiť. Jednou z možností je aj internetova zoznamka Stretni.sk. Nie každý má čas vyjsť do ulíc a „čakať“, kým ho niekto osloví.Neustály kolotoč životných povinností a problémov nám to mnohokrát neumožňuje. Preto je pre veľa ľudí pohodlnejšie, keď si večer sadnú za počítač a začnú si s niekým písať.

Zoznamka Stretni.sk a výhody internetovej komunikácie

Výhodou internetovej komunikácie je to, že si môžete dôkladne premyslieť to, čo chcete napísať a ako chcete na dané otázky odpovedať. Pri bežnej konverzácii to nie je možné. Ďalšou výhodou je, že môžete komunikovať s viacerými ľuďmi naraz, bez toho, aby ste museli ísť von.

Tri druhy zoznámenia

Internetová zoznamka Stretni.sk je ideálne miesto pre tých ľudí, ktorí hľadajú svoju životnú lásku, priateľstvo, kamaráta na športovanie, alebo sa chcú profesne zoznámiť.

Osobnostný profil počíta zhody partnerov

Po vyplnení profilu a pridaní fotografie sa váš úspech na zoznámenie zvyšuje. Prečo? Ľudia hľadajú niekoho, koho by bližšie spoznali ešte pred tým, ako mu napíšu. Chcú vidieť, ako daný človek vyzerá, aké je znamenie, čomu sa rád venuje vo voľnom čase, či majú niečo spoločné. Výhodou tejto zoznamky je aj to, že po dôkladnom vyplnení vášho profilu vám Stretni.sk vyberie ľudí, ktorí majú spoločné alebo podobné záujmy.
Zaujali vás možnosti, ktoré ponúka zoznamka Stretni.sk? Tak neváhajte, registrujte sa teraz a pripojte sa k viac ako 14 000 ľuďom, ktorí sa chcú zoznámiť.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku

Zanzibar, ostrov tyrkysovej a priezračnej vody, bieleho piesku a skvelého jedla

Tlačové správy

Intímna hygiena – celoročná záležitosť

Letné horúčavy, kúpanie, hudobné festivaly, cestovanie – to sú nám známe situácie.

Tlačové správy

Rastie nám pokrivená generácia?

Zhrbené hlavy nad mobilmi či tabletmi niekoľko hodín denne. Čo hovorí odborník

Tlačové správy

Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji

Projekty na rozvoj cestovného ruchu majú šancu získať prostriedky od Pivovaru Šariš, ktorý patrí do spoločnosti Pivovary Topvar.