SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš
INZERCIA

Nevhodný darček, čo s ním? Inzeráty zadarmo nBazar.sk

Nie každý darček, hoci bol darovaný s láskou či v dobrom úmysle nájde u obdarúvaného správne využitie. Nie vždy sa darček ktorý sme dostali vtesná do nášho vkusu, alebo sa nám na niečo hodí.

K neodmysliteľnej atmosfére Vianoc patrí okrem stromčeka, stretnutia s najbližšími, či sviatočného jedla aj vzájomné obdarúvanie sa. Nie každý darček, hoci bol darovaný s láskou či v dobrom úmysle, však nájde u obdarúvaného správne využitie. Nie vždy sa darček ktorý sme dostali vtesná do nášho vkusu, alebo sa nám na niečo hodí. Stane sa, že veľkosť oblečenia nám nie je dobrá, voňavka nám nevonia, kozmetika ktorú sme dostali nám nevyhovuje, kabelka sa nehodí, snowboard nevyužijeme lebo uprednostňujeme lyže, tú istú knihu sme dostali od dvoch príbuzných a podobne.

Ak sa dostanete do situácie, že darček ktorý ste dostali nemôžete z nejakého dôvodu vrátiť či vymeniť, že nemáte chuť a čas tráviť čas v reklamačných oddeleniach a obchodoch kde bol tovar zakúpený, jednoduchým a praktickým východiskom je pre Vás ponúknuť tento nevhodný darček niekomu koho poteší viac na inzertnom serveri nBazar.sk a za peniaze z predaja si kúpiť vhodnejší darček podľa vlastného vkusu.

Tento bezplatný bazár Vám aj bez potrebnej registrácie ponúka jednoduché a rýchle vloženie inzerátu zadarmo, inzertnej ponuky na darček, ktorý by ste chceli predať. Samozrejmosťou je možnosť vloženia viacerých fotografií k darčeku ktorý ponúkate.
Vaše inzeráty budú zverejnené zadarmo.

Presvedčte sa o kvalitnej, bezplatnej inzercii, ktorú stránka nBazar.sk a jej funkcie ponúkajú a zbavte sa jednoduchým spôsobom nevhodného darčeka. Jednoduchý inzerát predá Váš nevhodný darček.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu

Patríte medzi majiteľov malých kuchýň? Tak určite viete, ako je niekedy ťažké navrhnúť jej priestor tak, aby sa do nej vše vošlo.

Tlačové správy

​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile

Ahoj vtáčik, si tu? Gorila ti radosť z Vianoc nepokazí. Priatelia sa dali dokopy a vyrobili vtipnú kvízovú hru o známych kauzách.