SME
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

O2 k 6. výročiu rozširuje Cenový strop pre O2 Moja firma

O2 prináša firemným zákazníkom využívajúcim program O2 Moja Firma darček v podobe nového cenového stropu. Od 1. februára majú noví zákazníci možnosť využívať aj Cenový strop Komplet vo výške 44€.

O2 prináša firemným zákazníkom využívajúcim program O2 Moja Firma darček v podobe nového cenového stropu. Od 1. februára majú noví zákazníci možnosť využívať aj Cenový strop Komplet vo výške 44€. Sú v ňom už zahrnuté volania a SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku aj v EÚ, a tiež internet v mobile. Stále samozrejme platí, že O2 Moja Firma nemá fixný mesačný poplatok, vďaka čomu zákazník platí každý mesiac len za to, čo reálne využije. Ako už je v O2 zvykom, od uvedeného dátumu si nový Cenový strop Komplet môžu aktivovať samozrejme aj existujúci zákazníci.
„6. výročie sme odštartovali výhodnými zahraničnými volaniami pre našich rezidenčných klientov a pokračujeme darčekom aj pre firemných zákazníkov. Náš úspech na slovenskom trhu chceme osláviť spoločne so zákazníkmi, pretože zaň vďačíme práve im. Nový cenový strop ocenia najmä ti, ktorí program O2 Moja Firma využívajú v maximálnej miere. Ten sa totiž vzťahuje komplet na všetko, sú v ňom volania a SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku aj v EÚ za ceny ako na Slovensku, a tiež internet v mobile,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.
Od 1. februára pridáva O2 k doterajšiemu Cenovému stropu (40 €), ktorý platil na volania do všetkých sietí v SR a EÚ, nový Cenový strop Komplet vo výške 44 €, v ktorom sú zahrnuté všetky služby a poplatky. Nový Cenový strop Komplet teda zahŕňa SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ, SMS/MMS balíčky (500 SMS a MMS, Neobmedzené SMS a MMS v sieti O2), poplatky za komunitné riešenia (Partner Neobmedzene, Mojim 3, Vo firme neobmedzene, Medzi firmami neobmedzene), či platby za internetové balíčky a Internet na deň. Nebude však zahŕňať obnovu internetových balíčkov, platby za dáta nad balík, služby Internet 2v1, roamingové volania, dáta a SMS/MMS, alebo Blackberry služby. Po dosiahnutí hranice 44 € získajú podnikatelia novým Cenovým stropom Komplet neobmedzené volania, SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ, a samozrejme dáta, pričom fakturovaná suma nebude nikdy vyššia ako cenový strop.


Dôležité míľniky O2 počas 6 rokov na trhu


2.2.2007
O2 odštartovalo komerčnú prevádzku. Postupne predstavilo komplexnú ponuku predplatených a zmluvných služieb.
8.11.2007
O2 spustilo bezplatnú manuálnu prenositeľnosť čísla. Zároveň ako jediný operátor na Slovensku poskytovalo svojim zákazníkom túto službu zadarmo. Vďaka permanentnému tlaku O2 na konkurenciu sa podarilo skrátiť dobu prenositeľnosti na Slovensku z prehistorických 25 dní na 5 dní
5.5. 2008
Sprístupnená bola automatická prenositeľnosť telefónneho čísla. K 31.12.2012 si do O2 prenieslo číslo už 503 243 zákazníkov.
4.9.2008
Predstavením novej ponuky O2 Fér zmenilo O2 od základu pravidlá mobilného telefonovania na Slovensku. Hlavnými princípmi mobilného telefonovania sa stali férovosť, jednoduchosť a transparentnosť, samozrejme bez viazanosti.
24.3.2009
O2 prinieslo prvý tzv. neobmedzený dátový balík EDGE na slovenskom mobilnom trhu.
1.12.2009
O2 privítalo jubilejnú 500 tisícu zákazníčku v Trnave, ktorá získala volania počas 5 rokov zdarma.
25.8.2010
O2 ako prvý mobilný operátor na Slovensku realizovalo v auguste v Banskej Bystrici testovanie technológie LTE. Úspešné testovanie prebiehalo do 31. augusta 2010.
20.6.2011
O2 začalo postupne zapínať svoju vlastnú 3G sieť. Do konca roka 2012 pokrývala táto sieť už vyše 53 % populácie.
27.6. 2011
O2 privítalo svoju milióntu zákazníčku v Košiciach.
26.10.2011
O2 odštartovalo najväčší vernostný program pre všetkých svojich zákazníkov – O2 Super zóna. Prostredníctvom nej sa zákazníci O2 a ich blízki môžu dostať k výhodnejším ponukám tovarov a služieb partnerov O2.
23.4.2012
O2 predstavilo nový paušál s neobmedzenými volaniami bez viazanosti ako vôbec prvý neobmedzený program na Slovensku. S bonusom na telefón a volaniami do všetkých sietí na Slovensku a do ďalších 6 krajín Európskej únie za slovenské ceny.
7.6.2012
O2 sa stalo generálnym partnerom progresívneho letného festivalu Grape.
2.8.2012
O2 odštartovalo prvú pilotnú komerčnú prevádzku najrýchlejšieho internetu na technológii LTE (Long Term Evolution)
10.1.2013
Víťazom nezávislej ankety, ktorá hodnotí aktivity mobilných operátorov na Slovensku, sa opäť stalo O2, a to už štvrtý rok po sebe.
14.1.2013
O2 spolu s Tatra bankou priniesli zákazníkom bezkontaktné platby mobilom prostredníctvom technológie NFC (Near Field Communication).
1.2.2013
O2 už umožňuje telefonovať za slovenské ceny do krajín Európskej únie všetkým zákazníkom programov O2 Paušál, O2 Fér a O2 Moja Firma.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej

Základ príjemného bývania je pomerne jednoduchý.

Tlačové správy

Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu

Každým nákupom v Kauflande je teraz pomoc bližšie!

Tlačové správy

Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí

V Očnom centre Sokolík poskytujeme očnú starostlivosť v plnom rozsahu, v operačných sálach, i v špecializovaných ambulanciách.