SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Obuv Keen – netradičné modely len v obchode Shooos.sk

Obuv KEEN je na Slovensku pomerne neznáma značka. Napriek tomu v susedných Čechách existujú minimálne tri monobrandové obchody, kde predávajú iba Keen. A je z čoho vyberať - topánky Keen prinášajú ka

Obuv KEEN je na Slovensku pomerne neznáma značka. Napriek tomu v susedných Čechách existujú minimálne tri monobrandové obchody, kde predávajú iba Keen. A je z čoho vyberať - topánky Keen prinášajú každú sezónu približne 300 modelov.

Ide predovšetkým o trekovú obuv, kde je prvoradé najmä pohodlie pre chodidlá. Na Slovensku predáva obuv Keen obchod Shooos.sk. Môžete si ju vyskúšať na vlastných nohách v predajni, alebo kúpiť cez eshop.

Topánky Keen – sloboda a návrat k prírode

Americká značka tenisiek a trekovej obuvi - KEEN má iba 10 rokov. Napriek tomu mladá agresívna firma vyrába topánky, ktoré vyhovujú ľuďom s aktívnym prístupom k životu a životným štýlom športovcov. Za 10 rokov sa firma dostala do väčšiny krajín na svete a obúva milióny ekopriaznivcov a ľudí, ktorým záleží na svete okolo seba.

V obchode Shooos.sk v Bratislave však nenájdete len outdoor topánky, ale tiež niektoré mestské modely. Na Slovensku ich nepredáva žiadna firma: V outdoorových obchodoch by sa totiž nepredali, na obchody s topánkami sú príliš nekonvenčné a nehodia sa do žiadneho obchodného centra! Ak chcete alternatívu, teda krásne topánky, ktoré dobre sedia na nohách a ťažko ich zničíte, pozrite si ponuku obuvi Keen.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan