INZERCIA

Cibuľoviny kvitnúce počas leta a jesene

Jar je za dverami a práve teraz je správny čas plánovanie výsadieb a objednávanie rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou záhrad a balkónov sú tie, ktoré kvitnú v letnom a jesennom období.

Jar je za dverami a čoskoro sa do našich záhrad vráti život. Práve teraz je ten správny čas na plánovanie výsadieb a nákup rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou sú cibuľoviny a čoskoro nastane správny čas na výsadbu tých, ktoré kvitnú v letnom a v jesennom období.

Sortiment cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je skutočne bohatý - širokú škálu farieb a tvarov kvetov ponúkajú georgíny (Dahlia), ktoré kvitnú od júla do októbra a sú neprehliadnuteľnou ozdobou každej záhrady.

Mimoriadne veľkej obľube sa tešia mečíky (Gladiolus), ktoré sú vhodné aj na rez a rovnako ľalie (Lillium), ktoré právom nazývame aj ,,kvety kráľov´´.
Záhony si môžete skrášliť aj druhmi ako begónia (Begonia), kana (Canna), kala (Zantedenschia), veternica (Anemone), iris (Iris), frézia (Freesia) alebo inými exotickými cibuľnatými rastlinami.

V sortimente cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je aj veľké množstvo trvaliek. Medzi najobľúbenejšie jednoznačne patria funkie (Hosta), farebné lupíny (Lupinus), pivonky (Paeonia), okrasné maky (Papaver), flox (Phlox), astry (Aster) a skutočne široká škála mnohých ďalších.

Zásielkový obchod Snívajme na záhrade www.snz.sk ponúka najširší sortiment cibuľovín na našom trhu. Na jeho stránkach nájdete kompletný sortiment a rovnako si tu môžete prelistovať aj online katalóg s najširšou ponukou týchto krásnych rastlín.

Podrobné informácie o spôsobe výsadby a pestovaní cibuľovín nájdete na našom informačnom portáli www.kvetyazahrada.sk.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Arabská exotika: TOP hotely v Ománe

Omán láka relaxom na plážach, dobrodružstvom aj luxusom skvelých hotelov.

Tlačové správy

Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?

Pýtali sme sa ľudí z neziskového sektora.

Tlačové správy

Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste

​​​​​​​Kto má šancu pripraviť o kreslo „večného“ primátora Hanuščáka v Bardejove? Porazí ho Andrej Gmitter?

Tlačové správy

Polus Market – trh v srdci nákupného centra

Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete.