INZERCIA

Cibuľoviny kvitnúce počas leta a jesene

Jar je za dverami a práve teraz je správny čas plánovanie výsadieb a objednávanie rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou záhrad a balkónov sú tie, ktoré kvitnú v letnom a jesennom období.

Jar je za dverami a čoskoro sa do našich záhrad vráti život. Práve teraz je ten správny čas na plánovanie výsadieb a nákup rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou sú cibuľoviny a čoskoro nastane správny čas na výsadbu tých, ktoré kvitnú v letnom a v jesennom období.

Sortiment cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je skutočne bohatý - širokú škálu farieb a tvarov kvetov ponúkajú georgíny (Dahlia), ktoré kvitnú od júla do októbra a sú neprehliadnuteľnou ozdobou každej záhrady.

Mimoriadne veľkej obľube sa tešia mečíky (Gladiolus), ktoré sú vhodné aj na rez a rovnako ľalie (Lillium), ktoré právom nazývame aj ,,kvety kráľov´´.
Záhony si môžete skrášliť aj druhmi ako begónia (Begonia), kana (Canna), kala (Zantedenschia), veternica (Anemone), iris (Iris), frézia (Freesia) alebo inými exotickými cibuľnatými rastlinami.

V sortimente cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je aj veľké množstvo trvaliek. Medzi najobľúbenejšie jednoznačne patria funkie (Hosta), farebné lupíny (Lupinus), pivonky (Paeonia), okrasné maky (Papaver), flox (Phlox), astry (Aster) a skutočne široká škála mnohých ďalších.

Zásielkový obchod Snívajme na záhrade www.snz.sk ponúka najširší sortiment cibuľovín na našom trhu. Na jeho stránkach nájdete kompletný sortiment a rovnako si tu môžete prelistovať aj online katalóg s najširšou ponukou týchto krásnych rastlín.

Podrobné informácie o spôsobe výsadby a pestovaní cibuľovín nájdete na našom informačnom portáli www.kvetyazahrada.sk.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.