INZERCIA

Cibuľoviny kvitnúce počas leta a jesene

Jar je za dverami a práve teraz je správny čas plánovanie výsadieb a objednávanie rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou záhrad a balkónov sú tie, ktoré kvitnú v letnom a jesennom období.

Jar je za dverami a čoskoro sa do našich záhrad vráti život. Práve teraz je ten správny čas na plánovanie výsadieb a nákup rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou sú cibuľoviny a čoskoro nastane správny čas na výsadbu tých, ktoré kvitnú v letnom a v jesennom období.

Sortiment cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je skutočne bohatý - širokú škálu farieb a tvarov kvetov ponúkajú georgíny (Dahlia), ktoré kvitnú od júla do októbra a sú neprehliadnuteľnou ozdobou každej záhrady.

Mimoriadne veľkej obľube sa tešia mečíky (Gladiolus), ktoré sú vhodné aj na rez a rovnako ľalie (Lillium), ktoré právom nazývame aj ,,kvety kráľov´´.
Záhony si môžete skrášliť aj druhmi ako begónia (Begonia), kana (Canna), kala (Zantedenschia), veternica (Anemone), iris (Iris), frézia (Freesia) alebo inými exotickými cibuľnatými rastlinami.

V sortimente cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je aj veľké množstvo trvaliek. Medzi najobľúbenejšie jednoznačne patria funkie (Hosta), farebné lupíny (Lupinus), pivonky (Paeonia), okrasné maky (Papaver), flox (Phlox), astry (Aster) a skutočne široká škála mnohých ďalších.

Zásielkový obchod Snívajme na záhrade www.snz.sk ponúka najširší sortiment cibuľovín na našom trhu. Na jeho stránkach nájdete kompletný sortiment a rovnako si tu môžete prelistovať aj online katalóg s najširšou ponukou týchto krásnych rastlín.

Podrobné informácie o spôsobe výsadby a pestovaní cibuľovín nájdete na našom informačnom portáli www.kvetyazahrada.sk.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nemusím sa na nikoho spoliehať

Kúpou výrobkov privátnych značiek K-Classic, K-Purland, K-Bio a K-take it veggie podporíte nákup vozidiel na pomoc ľuďom v núdzi.

Tlačové správy

Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.

Predchádzanie je vždy lepšie a lacnejšie ako riešenie následkov.

Tlačové správy

Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Čoraz častejšie dostávame e-maily, v ktorých sa nás ľudia pýtajú či je naozaj konská kĺbová výživa vhodná aj pre ľudí.

Tlačové správy

Uncovering Artificial Intelligence in Slovakia

Artificial Intelligence is already delivering a real value for businesses.