INZERCIA

Cibuľoviny kvitnúce počas leta a jesene

Jar je za dverami a práve teraz je správny čas plánovanie výsadieb a objednávanie rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou záhrad a balkónov sú tie, ktoré kvitnú v letnom a jesennom období.

Jar je za dverami a čoskoro sa do našich záhrad vráti život. Práve teraz je ten správny čas na plánovanie výsadieb a nákup rastlín. Veľmi atraktívnou ozdobou sú cibuľoviny a čoskoro nastane správny čas na výsadbu tých, ktoré kvitnú v letnom a v jesennom období.

Sortiment cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je skutočne bohatý - širokú škálu farieb a tvarov kvetov ponúkajú georgíny (Dahlia), ktoré kvitnú od júla do októbra a sú neprehliadnuteľnou ozdobou každej záhrady.

Mimoriadne veľkej obľube sa tešia mečíky (Gladiolus), ktoré sú vhodné aj na rez a rovnako ľalie (Lillium), ktoré právom nazývame aj ,,kvety kráľov´´.
Záhony si môžete skrášliť aj druhmi ako begónia (Begonia), kana (Canna), kala (Zantedenschia), veternica (Anemone), iris (Iris), frézia (Freesia) alebo inými exotickými cibuľnatými rastlinami.

V sortimente cibuľovín kvitnúcich v lete a na jeseň je aj veľké množstvo trvaliek. Medzi najobľúbenejšie jednoznačne patria funkie (Hosta), farebné lupíny (Lupinus), pivonky (Paeonia), okrasné maky (Papaver), flox (Phlox), astry (Aster) a skutočne široká škála mnohých ďalších.

Zásielkový obchod Snívajme na záhrade www.snz.sk ponúka najširší sortiment cibuľovín na našom trhu. Na jeho stránkach nájdete kompletný sortiment a rovnako si tu môžete prelistovať aj online katalóg s najširšou ponukou týchto krásnych rastlín.

Podrobné informácie o spôsobe výsadby a pestovaní cibuľovín nájdete na našom informačnom portáli www.kvetyazahrada.sk.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Move in immediately, if you feel like it

Living close to the centre of Bratislava has many advantages.

Tlačové správy

Predaj poistenia motorových vozidiel cez web rastie a bude rásť

Myslí si to Peter Gál, zakladateľ stránky poistnamyska.sk, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti v poisťovníctve.

Tlačové správy

Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur

Ako tomu predísť?

Tlačové správy

Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre

Ak ide o turizmus, môžeme sa od Maďarska učiť.