SME
Piatok, 13. december, 2019 | Meniny má Lucia
INZERCIA

Darčeky na svätého Valentína. Čo vybrať?

Už za pár dní oslávime sviatok všetkých zamilovaných - Valentína. Vôbec pritom nezáleží na tom, či ste so svojou polovičkou mesiac alebo 20 rokov. Je pekné si ňu/neho spomenúť a urobiť mu radosť.


Už za pár dní oslávime sviatok všetkých zamilovaných - svätého Valentína. Vôbec pritom nezáleží na tom, či ste so svojou polovičkou mesiac alebo 20 rokov. Je pekné si ňu/neho spomenúť a urobiť mu radosť. Hoci len maličkosťou!!

Hoci sviatok zamilovaných nie je vyložene našou národnou záležitosťou, získava si v našom svete podstatné miesto. 14. február sa nezadržateľne blíži a mnoho ľudí rozmýšľa nad tým, ako by mohli svoju drahú polovičku potešiť. Vybrať ten správny darček nie je ľahká záležitosť. Spásou však môže byť to, že nejde o vec neriešiteľnú. Pokúsime sa Vám poradiť, čím by ste svojho partnera/partnerku mohli prekvapiť. A teraz už len stačí, aby ste vybrali to, čo by sa Vašej polovičke mohlo páčiť a čo ju určite poteší.

Choďte na večeru
Jedno z tradičných riešení, ktoré však určite neurazí. Zájsť si na romantickú večeru, nemôže byť nijak na škodu. Tým, kto svojho partnera pozve na večeru, ale nemusí byť vždy len muž. V dnešnej dobe sa iniciatívy môže ujať aj žena, hoci je však lepšie, ak sa so svojim partnerom vopred poradí. Muža by nepredvídané a prekvapivé pozvanie partnerkou na večeru, nemuselo úplne nadchnúť. Nebojte sa s partnerom poradiť, veď aj muž sa občas rád nechá pozvať (hoci sa môže na prvý pohľad vykrúcať). Muž je vždy rád, keď si môže myslieť, že je pánom situácie. Nechajte ho pokojne zaplatiť, pokiaľ sa ponúkne (etiketa to dokonca odporúča), ale v ústraní mu útratu vráťte. Obe strany budú spokojné.

Pokiaľ nechcete navštíviť reštauráciu, ale opäť by ste radšej zažiarili a ukázali svoje schopnosti v plnej kráse, pripravte večeru sami. Verte tomu, že výsledok bude rovnaký, ak nie lepší ako pri návšteve reštaurácie. Pri valentínskej večeri môžete jedlo alebo dezert naservírovať napríklad v srdiečkových miskách. Takéto nájdete napríklad v internetovom obchode s doplnkami do bytu - bytovedoplnky.sk

Poukážka na romantický pobyt
Môžete si vybrať z veľkého množstva poukážok, ktoré určite potešia aj tých najnáročnejších. Pokiaľ chcete niečo romantické, v ponuke bývajú rôzne aromatické masáže, kúpele alebo poukazy na romantický pobyt. Pre cestovateľov môžeme odporučiť pobyt v New Yorku – meste, ktoré nikdy nespí alebo v Paríži – meste, ktoré je s romantikou veľmi úzko spojené.

Klasika je klasika
Bonboniéry, šperky a veľké kytice plné obľúbených kvietkov, určite rozpustia aj tie najodolnejšie srdcia. Výber šperkov býva bohatý a pred Valentínom sa ponuka vždy ešte o niečo rozšíri. Obľúbené v posledných rokoch bývajú šperky s krištáľmi Swarovski. Kto by chcel investovať do svojej polovičky viacej penazí, doporučujeme drahšiu variantu – šperk s diamantom.

Darujte niečo iné
Chcete svojho partnera/partnerku milo prekvapiť a ponúknuť mu celkom nezvyčajný darček? Máte chvíľku čas a náladu na to vytvoriť niečo vlastným úsilím? Darujte vec trochu inú, novú, neopozeranú a hlavne zo srdca. Vyrobte darček, ktorý nielen poteší, ale aj zaujme.

Menej práce, rovnaký výsledok
Vravíte si, že tvorenie nie je pre Vás? Potom je tu ponuka podobného riešenia, ktoré je trochu nákladnejšie, ale predsa len jednoduchšie. V poslednej dobe sa veľkej obľube tešia potlače, ktoré sa dávajú takmer na všetko. Darujte svojej drahej polovičke nejakú fotografiu, prostredníctvom ktorej si Vás bude môcť pripomínať alebo fotografiu, na ktorej ste spoločne na nejakom úžasnom mieste, ktoré ste obaja navštívili. Voľba, na čo takú fotografiu umiestnite, už je len na Vás. Fotografiu ideálne darujte aj s fotorámikom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kam na výlet so svojimi známymi

Darovať možete aj kúsok Slovenska.

Tlačové správy

First moment Turecko: Využite zľavy na špičkové hotely

First moment zľavy do Turecka očakáva veľa dovolenkárov. Ušetrite za top hotely.

Tlačové správy

Slovenské Vianoce kedysi a dnes

Aké boli a aké sú Vianoce dnes.