SME
Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Detské centrum Kolibrík

Ste novootvorené súkromné detské centrum v Bratislave, čo by ste nám o sebe povedali?

Naše detské centrum deťom umožňuje spoznávať a objavovať svet vôkol nás zábavnou formou a to prostredníctvom hry. Hra je pre deti prostriedkom rozvoja ich osobnosti a výchovnou i vzdelávacou metódou. Deťom poskytujeme plnohodnotne strávený čas v príjemnom rodinnom a podnetnom prostredí so získaním nových skúseností a zážitkov.

"Človek je len vtedy celým človekom, keď sa hrá." (F. Schiller)

detské centrum kolibrík

Je pravda, že v Bratislave sa nachádza veľa súkromných predškolských zariadení. Každé je svojim spôsobom iné. V čom vidíte svoju odlišnosť?

Naše detské centrum je situované v dobrej lokalite na ulici Hroboňová 6, vo vile, ktorá pôsobí príjemnou rodinnou atmosférou. Našou výhodou je blízkosť Horského parku, kde s deťmi trávime príjemné chvíle na čerstvom vzduchu. Môžeme sa pochváliť priestrannými miestnosťami, s nadštandardným vybavením. Deti majú možnosť využívať saunu, ktorá ma relaxačné účinky na organizmus. Súčasťou detského centra je aj priestranný dvor s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskami, kde sa deti môžu do sýtosti vyblázniť. Keďže naša strava pozostáva výlučne s Bio potravín deti spolu s pani učiteľkami pestujú v záhrade zeleninu a ovocie, ktoré si potom spoločne vychutnajú.

detské centrum kolibrík

Vaša materská škola je bilingválna. Ako prebieha výučba cudzích jazykov u vás?

Cudzí jazyk v súkromných materských školách sa dnes už považuje za úplnú samozrejmosť. Najpoužívanejším jazykom je angličtina. Je svetovým jazykom a pre deti je ľahko zapamätateľný. V našom detskom centre prebieha komunikácia s deťmi po dohode s rodičmi v anglickom alebo slovenskom jazyku. Deti, ktoré navštevujú našu škôlku budú schopné komunikovať v anglickom jazyku po približne dvoch rokoch. Metóda, ktorá sa používa v procese výučby najčastejšie je učenie sa hrou.

detské centrum kolibrík

Okrem angličtiny mate vo svojej ponuke aj iné aktivity. Mohli by ste nám ich bližšie priblížiť?

Naše detské centrum Kolibrík výhradne spolupracuje s lektormi, ktorí sú odborníci vo svojom obore. Momentálne máme k dispozícii lektora tanca, hudobnej výchovy a výtvarného umenia. Ďalšie aktivity s deťmi vykonávame pravidelne v priebehu dňa. Navštevujeme rôzne kultúrne podujatia, organizujeme výlety, profesionálne portrétové fotenie aj maľovanie, lyžiarsky kurz, plavecký kurz a 2 krát do roka majú deti možnosť navštíviť škôlku v prírode v príjemnom prostredí hôr. Bližšie informácie si môžu rodičia pozrieť na stránke www.detskecentrumkolibrik.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


5 h

Už žiadne ručné zdvíhanie imobilných osôb. Máme pre vás skvelého pomocníka. Neviete sa dostať do vane či na vozík?


8 h

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


4. aug