SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Objednajte si u nás niečo za päť eur a vyhrajte!

Obľúbené rekreačné stredisko PÚŠŤ a kaviareň TOP CAFE pre svojich zákazníkov pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny.

Obľúbené rekreačné stredisko PÚŠŤ a kaviareň TOP CAFE pre svojich zákazníkov pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny.

Kedy ste naposledy niečo vyhrali ? Teraz máte šancu !

Od 20. februára až do 31.marca 2013 prebieha v zariadeniach TOP CAFE a RS Púšť súťaž. Jej princíp je jednoduchý. Stačí, ak váš účet v prevádzke bude vyšší ako 5 eur. Za každých 5 eur dostanete od obsluhy súťažný kupón, na ktorý napíšete vaše kontaktné údaje a hodíte ho do schránky nachádzajúcej sa pri pokladni v každej z prevádzok.

Pokiaľ bude váš účet napríklad 12,3 €, od obsluhy dostanete 2 súťažné kupóny. Na kupóne môžete vyjadriť vašu spokojnosť s personálom, prostredím, kvalitou podávaných nápojov a jedál, známkami ako v škole. Čím viac kupónov odovzdáte, tým máte väčšiu šancu na výhru. Vyhrať môžete napríklad 100-eurovú VISA kartu, 2 x 50-eurovú VISA kartu (peniaze môžete použiť na čokoľvek ), poukážky na služby rekreačného strediska Púšť alebo konzumáciu v TOP CAFE a ročné predplatné MY Hornonitrianskych novín.

Z odovzdaných kupónov pod dohľadom notára 31. marca vyžrebujeme výhercov cien. Ich mená nájdete aj na webe prievidza.sme.sk a v novinách Prievidzské ECHO.

Kaviareň s nadhľadom ? Jedine TOP CAFE v Prievidzi.

Pokiaľ ste nestihli na Valentína potešiť svojich blízkych skvelou večerou, prípadne fľašou kvalitného vína, TOP CAFE je jasná voľba. Pre maškrtníkov z ponuky vyberáme napríklad čokoládový brownies so zmrzlinou a šľahačkou ( 2,5 eur ), k tomu špičku v kvalite káv Puro Fairtrade a Grand Milano (1,30 eur – espresso). „Slovíčko „TOP“ v názve znamená, že okrem snahy poskytnúť zákazníkom to najlepšie v kvalite kávy a služieb, zariadenie ponúka aj originálnu polohu najvyššie položenej kaviarne v lokalite Prievidze. Popri výbornej káve, bohatému sortimentu nápojového a jedálneho lístka návštevníci na terase najvyššieho poschodia ocenia aj jedinečný pohľad na panorámu Prievidze, Bojníc, Novák a okolitých obcí,“ dopĺňa Ing. Viliam Furka, vedúci prevádzok TOP CAFE a RS Púšť. Atmosféra moderných priestorov s neobmedzeným prístupom na internet je vhodná na posedenia s priateľmi, rodinné stretnutia, na obchodné rokovania, recepcie, prezentačné a školiace akcie. Profesionálny tím personálu zabezpečuje pohodu, kompletný servis, občerstvenie, vrátane ľahkých zdravých jedál a špeciálneho menu pre akúkoľvek príležitosť. Po náročnom dni, pre chvíle plné pohody ponúka TOP CAFE „oddych s hlavou v oblakoch“. Svojím príťažlivým interiérom, originálnou polohou a unikátnym výhľadom je zaujímavým a vyhľadávaným miestom príjemného posedenia nielen pre Prievidžanov, ale aj ostatných návštevníkov regiónu.

Urobte niečo pre seba ! Príďte si oddýchnuť do RS Púšť.

Rekreačné stredisko Púšť je situované v príjemnom tichom lesnom prostredí hornej Nitry. Od centra Prievidze, smerom na Sebedražie, je vzdialené len 5 km a od turisticky vyhľadávaného kúpeľného mesta Bojnice 7 km. „ Pokiaľ zvažujete, kam s rodinou počas víkendu za oddychom, určite zaraďte do užšieho výberu Púšť,“ hovorí Jaroslav Wagner, prevádzkar strediska RS Púšť. Okrem reštaurácie s terasou stredisko ponúka aktívne športové vyžitie, na vonkajších ihriskách strediska a v tenisovej hale s kvalitným povrchom. Hostia môžu využívať stolný tenis, biliard, tí najmenší preliezačky a trampolínu. K pocitu telesnej pohody návštevníkov prispievajú tri druhy sáun – suchá, parná a infrasauna, hydromasáž v exteriéri a bohatá ponuka masáží podľa výberu klienta. Stredisko je vhodné na firemné podujatia, svadobné hostiny, rodinné akcie, priateľské posedenia, plesy, školenia, semináre, stužkové slávnosti, športové sústredenia a školy v prírode.

 Zaujala Vás táto reklama ? Chcete takúto reklamu vo Vašom meste ? Píšte na lucian.rexa@petitpress.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

9 h

Riaditeľ školy Vladimír Vajcík: Za úspechmi našej školy je viac faktorov, najdôležitejší sú však učitelia.

11 h

Na jeho budúcnosť sme sa opýtali Mareka Mičienku, obsahového manažéra Seduo.sk

22 h