INZERCIA

Ktorú ligu hrá Váš trávnik?

Zvyčajná otázka medzi priaznivcami futbalu znie : Ktorú ligu hráte? Doprajte trávniku svojho klubu takú istú ligu ako hrá Váš klub!

Kvalite futbalových trávnikov sa na Slovensku venuje minimálna pozornosť. Sme hádam jediná krajina v strednej Európe, ktorá nemá štadión európskej úrovne. Už i susedná Ukrajina nás vďaka investíciám na EURO 2013 predbehla. Paradoxné je , že futbalové štadióny , na ktorý sa hrali futbalové zápasy - v Kijeve a v Charkove , stavala slovenská firma. Na štadióne, kde sa hral finálový zápas bol trávnik od slovenského dodávateľa a greenkeping, teda celkovú starostlivosť o trávnik sa taktiež starala slovenská firma.
Projekt KTORÚ LIGU HRÁ VÁŠ TRÁVNIK ? si dal za úlohu dodať informácie groundsmanov a všetkým tým, ktorí sa o športové trávniky starajú.

Ide o druhý ročník  jediného podujatia svojho druhu na Slovensku.

Program:
1/Čo je dôležité pre správny rast trávnika ? Kedy a ako je najlepšie regenerovať?
2/Zavlažovací systém – čerpacia stanica – filtrácia – čo treba sledovať aby systém fungoval? 13,16,24 postrekovačová verzia závlahy  
3/ Stroje a ich vplyv na kvalitu trávnika (kosačky, aerifikátory, vertikutátory......) 
4/ Ako bojovať s chorobami, škodcami a burinami na ihrisku? Dážďovky, larvy chrústa, pleseň snežná, púpava, skorocel……..  
5/ Praktické ukážky práce strojov na údržbu trávnika
Termíny konania :
16.4.2013 Trnava, Hotel Empire
18.4.2013 Košice, Štadión Lokomotíva Košice

 

PRIHLÁSTE SA A REZERVUJTE SI ČAS NA DISKUSIU S KOLEGAMI .

Viac o problematike športových profesionálnych trávnikov na www.engo.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Workshop Inštitútu Ronalda Coasa na EU v Bratislave

V týždni od 10. – 14. decembra 2018 sa v Aule EU v Bratislave koná Ronald Coase Institute Workshop o inštitucionálnej ekonómii.

Tlačové správy

Stavbárska olympiáda 2018/19 vás očakáva

Pozor, zmena domény - www.stavbarskaolympiada.com

Tlačové správy

Diplomacia v praxi – unikát, ktorý funguje dodnes

BRATISLAVA 12. december 2018 – V roku 2004 sa na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal vyučovať predmet Diplomacia v praxi.

Tlačové správy

Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon

Cyklonavigace - cyklopočítače jsou dnes zcela na nové úrovni, podívejte se na účelové funkce a zařízení, jež mobil nemůže nahradit