SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Suunto rada HR, dbajú o Vašu bezpečnosť

Suunto rada HR sa zameriava na telesné funkcie, prostredie, v ktorom sa nachádzate a rovnako aj predpoveď aká Vás čaká, pri Vašom športovaní.

Suunto modelová rada HR je inštrument pre špičkové výkony, nielen u vytrvalostných športovcov, ale aj u turistov, cestovateľov, bežkárov a horolezcov, ktorí chcú neustále zlepšovať svoje výkony. Vyzbrojení výškomerom, barometrom, elektronickým kompasom a srdcovej frekvencie monitora, budete mať informácie, ktoré potrebujete k zodpovednému rozhodnutiu v aktuálnom prostredí, v ktorom sa práve nachádzate.

Meranie tepovej frekvencie
Nie sú to len vonkajšie podmienky, ktoré pri lezení musíte sledovať. Získajte cenné informácie o Vašom prostredí a jednoducho sledujte vplyv nadmorskej výšky na vašu tepovú frekvenciu. Limit zóny tepovej frekvencie, Vám zabezpečí dôležité dáta o vašej námahe. Majte presné informácie o tom, kedy v aktivite pridať alebo naopak zvoľniť. Tréning s monitorom HR vám zaistí objektívne meradlo námahy, či už robíte dlhý peší výlet, alebo krátky intenzívny tréning v telocvični. Sledovaním vášho tréningového efektu rozhodujete o dňoch trénovania ao dňoch odpočinku.

Suunto Comfort Belt
Comfort Belt je textilná hrudný pás vyrobený z mäkkého materiálu. Úpravou spony sa minimalizovalo riziko trenie a odrenín. Suunto Komfort pásik je opatrený uzatvárajúci sponou, pohodlne umiestnenou v jeho prednej časti, ktorá tiež slúži ako kryt pre batérie. Prenáša dáta do vášho tréningového počítača Suunto, vďaka technológii digitálneho prenosu ANT.

Merajte svoj vertikálny výkon
S výškomerom o rozsahu merania až 9 000 m / 29 500 ft, sa môžete vydať na ktorúkoľvek zo 14 svetových osemtisícoviek = sen každého dychtivého lezcov. Vector je charakterizovaný funkciou merania rozdielu výšky pri sledovaní vertikálneho posunu medzi jednotlivými stupňami stúpania / klesania. Má automatickú 24-hodinovú pamäť, ktorá každú hodinu ukladá nadmorskú výšku a mieru vzostupu / zostupu. Tiež je vybavený možnosťou alarmu nadmorskej výšky a rôznymi funkciami pamäte. S funkciou denníku môžete zaznamenávať totálne, kumulatívne vertikálne vzostupy / zostupy, rovnako tak ako počet zjazdov.

Vyvarujte sa búrkam
Vector zobrazuje aktuálny barometrický tlak a teplotu, ktoré sa stávajú hodnotnou informácií k odhadu predpovede a zmien počasia. Vector automaticky zaznamenáva dáta barometra za posledné 4 dni: prvých 6 hv 1-hodinových, potom v 6-hodinových intervaloch. Ak je odkaz nadmorskej výšky správne nastavený, prístroj zobrazuje súčasný tlak na úrovni hladiny mora, ktorý uľahčuje čítanie a porozumenie barometrického tlaku vo vyšších polohách. Aj keď ste na horskej túre, nezabudnite, že zistené zmeny barometrického tlaku sa menia spoločne s pohybom vo vertikálnom smere. To robí sledovanie zmien počasia komplikovanejším. Operačná teplota je -20 ° C až +50 ° C, -5 ° F až +120 ° F.

Kompas s presným odčítaním
Elektronický kompas je vybavený bublinkou (vodováhou) pre presnejšie meranie. Ak je pri horizontálnej pozícii bublinka v kvapaline uprostred, je Vector schopný podať informáciu azimutu s presnosťou 3 °. Ďalšie zobrazenú informácií módu kompasu sú ako hlavné, tak aj vedľajšie body a strelka Sever-Juh. Kompas môže byť tiež nastavený na sledovanie určitého azimutu, čo umožňuje sledovanie zvoleného smeru v teréne. Funkcia deklinácie umožňuje opravu rozdielu medzi skutočným severom a magnetickým severom.

Spoľahlivý čas
Ďalšou dôležitou funkciou pri Vašich outdoorových aktivitách, je reálny čas, ktorý môže byť zobrazený buď vo 12h alebo 24h formáte. Možno nastaviť až 3 denné alarmy. Kalendár je programovaný do roku 2089. Stopky merajú medzičasy a odpočet času (countdown).

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás informujte na TIMESTORE, kde sa Vám radi budeme venovať.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.