SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Suunto rada HR, dbajú o Vašu bezpečnosť

Suunto rada HR sa zameriava na telesné funkcie, prostredie, v ktorom sa nachádzate a rovnako aj predpoveď aká Vás čaká, pri Vašom športovaní.

Suunto modelová rada HR je inštrument pre špičkové výkony, nielen u vytrvalostných športovcov, ale aj u turistov, cestovateľov, bežkárov a horolezcov, ktorí chcú neustále zlepšovať svoje výkony. Vyzbrojení výškomerom, barometrom, elektronickým kompasom a srdcovej frekvencie monitora, budete mať informácie, ktoré potrebujete k zodpovednému rozhodnutiu v aktuálnom prostredí, v ktorom sa práve nachádzate.

Meranie tepovej frekvencie
Nie sú to len vonkajšie podmienky, ktoré pri lezení musíte sledovať. Získajte cenné informácie o Vašom prostredí a jednoducho sledujte vplyv nadmorskej výšky na vašu tepovú frekvenciu. Limit zóny tepovej frekvencie, Vám zabezpečí dôležité dáta o vašej námahe. Majte presné informácie o tom, kedy v aktivite pridať alebo naopak zvoľniť. Tréning s monitorom HR vám zaistí objektívne meradlo námahy, či už robíte dlhý peší výlet, alebo krátky intenzívny tréning v telocvični. Sledovaním vášho tréningového efektu rozhodujete o dňoch trénovania ao dňoch odpočinku.

Suunto Comfort Belt
Comfort Belt je textilná hrudný pás vyrobený z mäkkého materiálu. Úpravou spony sa minimalizovalo riziko trenie a odrenín. Suunto Komfort pásik je opatrený uzatvárajúci sponou, pohodlne umiestnenou v jeho prednej časti, ktorá tiež slúži ako kryt pre batérie. Prenáša dáta do vášho tréningového počítača Suunto, vďaka technológii digitálneho prenosu ANT.

Merajte svoj vertikálny výkon
S výškomerom o rozsahu merania až 9 000 m / 29 500 ft, sa môžete vydať na ktorúkoľvek zo 14 svetových osemtisícoviek = sen každého dychtivého lezcov. Vector je charakterizovaný funkciou merania rozdielu výšky pri sledovaní vertikálneho posunu medzi jednotlivými stupňami stúpania / klesania. Má automatickú 24-hodinovú pamäť, ktorá každú hodinu ukladá nadmorskú výšku a mieru vzostupu / zostupu. Tiež je vybavený možnosťou alarmu nadmorskej výšky a rôznymi funkciami pamäte. S funkciou denníku môžete zaznamenávať totálne, kumulatívne vertikálne vzostupy / zostupy, rovnako tak ako počet zjazdov.

Vyvarujte sa búrkam
Vector zobrazuje aktuálny barometrický tlak a teplotu, ktoré sa stávajú hodnotnou informácií k odhadu predpovede a zmien počasia. Vector automaticky zaznamenáva dáta barometra za posledné 4 dni: prvých 6 hv 1-hodinových, potom v 6-hodinových intervaloch. Ak je odkaz nadmorskej výšky správne nastavený, prístroj zobrazuje súčasný tlak na úrovni hladiny mora, ktorý uľahčuje čítanie a porozumenie barometrického tlaku vo vyšších polohách. Aj keď ste na horskej túre, nezabudnite, že zistené zmeny barometrického tlaku sa menia spoločne s pohybom vo vertikálnom smere. To robí sledovanie zmien počasia komplikovanejším. Operačná teplota je -20 ° C až +50 ° C, -5 ° F až +120 ° F.

Kompas s presným odčítaním
Elektronický kompas je vybavený bublinkou (vodováhou) pre presnejšie meranie. Ak je pri horizontálnej pozícii bublinka v kvapaline uprostred, je Vector schopný podať informáciu azimutu s presnosťou 3 °. Ďalšie zobrazenú informácií módu kompasu sú ako hlavné, tak aj vedľajšie body a strelka Sever-Juh. Kompas môže byť tiež nastavený na sledovanie určitého azimutu, čo umožňuje sledovanie zvoleného smeru v teréne. Funkcia deklinácie umožňuje opravu rozdielu medzi skutočným severom a magnetickým severom.

Spoľahlivý čas
Ďalšou dôležitou funkciou pri Vašich outdoorových aktivitách, je reálny čas, ktorý môže byť zobrazený buď vo 12h alebo 24h formáte. Možno nastaviť až 3 denné alarmy. Kalendár je programovaný do roku 2089. Stopky merajú medzičasy a odpočet času (countdown).

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás informujte na TIMESTORE, kde sa Vám radi budeme venovať.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan